vienkārši labojumi veselīgāku uzturu

Kas jums ir nepieciešams ēst, lai būtu veselīgāku uzturu? Ja jūs, piemēram, tipisks amerikāņu, jūs trūkst sešas galvenās uztura sastāvdaļas: vitamīnus A, E, un; minerālvielas kālija un magnija, un šķiedrvielas.

Tas ir ziņas no Amerikas jaunāko uztura ziņojums karti, ASV Lauksaimniecības departamenta ziņojums ar nosaukumu “Ko mēs ēdam Amerikā.” Aptauja, kas mēra uzturu gandrīz 9000 cilvēku, liecina, ka tad, kad runa ir par trīs spēcīgu antioksidantu, daudzi no mums nedara tik karsts. Gandrīz visi aptaujātie (93%) bija kļūst pārāk maz vitamīnu E no pārtikas produktiem un dzērieniem. Gandrīz trešdaļa bija nesaņemu pietiekami daudz C vitamīna, un aptuveni 44% tika kļūst pārāk maz A vitamīna

Lietas nav daudz labāk minerālu departamentā. Vairāk nekā puse aptaujāto nav iegūt pietiekami daudz magnija, un labāk nekā 90% nepieciešams vairāk kāliju. Turklāt lielākā daļa bija neatbilst ikdienas šķiedras ieteikumus.

Mēs ieguva labāks dažās citās jomās. Pētījumā konstatēts, ka mazāk nekā 3% no daudziem cilvēkiem pasaulē nav iegūt pietiekami daudz vitamīna B-2 (riboflavīns), B-3 (niacīns), selēns, un olbaltumvielu. Un tikai 5% bija nesaņemu pietiekami daudz dzelzs, vitamīnu B-1 (tiamīnu), fosfora un vara.

Tiešām laba ziņa ir tā, ka mēs varam labot uzturvielu deficītu, vienkārši ēd dažas augu pārtiku biežāk: dažiem augļiem un dārzeņiem, plus rieksti un pupas. Visi šie pārtikas produkti arī palīdzēs mums iegūt pietiekami daudz šķiedrvielu, too.

Lūk diagramma parāda, kurš no “zaudēto uzturvielu” var atrast šajās spēcīgs augs pārtikas grupām (Ņemiet vērā, ka vairākas no pārtikas grupām sekmē trīs no “zaudēto uzturvielām,” un viens faktiski sniedz jums visu piecu)

Tumši zaļa, lapu dārzeņi

Dzeltena / oranža dārzeņi

Ogas

Dzeltena / oranža augļi

pupas

rieksti

Veseli graudi (pilngraudu makaroni, brūnie rīsi)

Kas notiek, ja jums ir nedaudz riekstu un pupiņas un porciju tumši zaļie dārzeņi, kā arī daži citrusaugļiem un apkalpo vai dzelteni oranžas augļus vai dārzeņus, katru dienu? Ar palīdzību mans uzticamais uzturs analīzes programmatūru, es aprēķināt, cik tuvu šie pieci galvenie pārtikas produkti got mani apmierinātu ikdienas vajadzības pieciem “zaudēto uzturvielu” (plus šķiedras).

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa