vasaras lēni plīts receptēm

Vai jūsu lēni plīts nogulsnējušies šovasar? Kaut arī daudzi lēni plīts receptēm – zupas, sautējumi, un tā tālāk -, šķiet vairāk piemērots aukstā, lēni plīts ir tiešām lieliska izvēle vasaras maltītēm. Ne tikai tie ietaupīt naudu un laiku, lēni plītis taupīt enerģiju. Viņi nedod off daudz siltuma ārpus faktisko katlā, tādējādi palīdzot saglabāt savu virtuvi (un jūs) atdzesē.

Jūs nosaukums tam, tas pavāri to. Lēni plītis ne tikai gatavos entrees, varat veikt uzkodas, sānu ēdienus, desertus un ar pārsteidzošu panākumiem. Jūs atradīsiet dažādas receptes zemāk, lai pievienotu jūsu lēni plīts recepte kolekcija; Izrādās liesa gaļa Tender. Lēni plīts pavāri ēdienu lēni zemā temperatūrā – parasti starp 170 un 280 grādiem pēc Fārenheita, saskaņā ar Donna Falconnier, MS, RD, ar Ilinoisas Universitātes Extension. Sakarā ar to, mazākas gaļas gabali kļuvis vairāk piedāvājumu – un sarauties mazāk; Tas ir liels, lai pusēm. Tas ir tik ērti, lai jūsu trauku tiesības lēni plīts uz pusēm un griliem. Lēni plīts saglabā pārtikas īstajā temperatūrā, un jūs varat kalpot to taisni no pot. Vienkārši pievienojiet to, un jūsu ēdiens ir gatavs kalpot, kad visi ir gatavi ēst; Tas ir rentabli un energoefektivitāte. Lēni plīts ir maza, bet varens ierīces. “Pavārmāksla ar nelielu ierīci, piemēram, suķe-Pot lēni plīts, ietaupa enerģiju neapdraudot garša,” saka Merideth McNally, pārstāvis par suķe-Pot zīmolu lēni plītis. Saskaņā ar 2006. gada datiem no dienvidu Maryland Electric Cooperative, izmantojot lēns plīts 200 grādos 7 stundām maksā apmēram 9 centus, bet, izmantojot elektrisko cepeškrāsnī 350 grādos 1 stundu maksā aptuveni 25 centus un konvekcijas cepeškrāsnī 325 grādiem, lai 45 minūtes maksā vismaz 18 centiem.

Bruņots ar dažiem vasaras draudzīgu lēni plīts receptēm, jūs varat baudīt ērtus lēni plīts maltītes visas sezonas garumā. Šeit ir četri iemesli, lai izmantotu jūsu lēns plīts šovasar

Gatavs izmēģināt dažas vasaras lēns gatavošanu? Šeit ir pieci lēni plīts receptēm, lai iegūtu Jums sākusies.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa