treanda

Terapeitiskās klase: pretaudzēju līdzekļi

Izmanto Treanda

Farmakoloģiska klase: alkilējošs līdzeklis

Ķīmiskais klase: Slāpekļa Sinepju

Bendamustine pieder zāļu grupai, ko sauc par alkilējošiem līdzekļiem. Tas kavē vēža šūnu augšanu, kas galu galā tiek iznīcina. Tā izaugsme normālas šūnas var ietekmēt arī zāles, var rasties arī citi efekti. Daži no tiem var būt nopietnas, un jāziņo par to savam ārstam. Citas blakusparādības var būt nopietnas, bet var radīt bažas. Dažas blakusparādības var rasties pēc ārstēšanas ar bendamustine ir pārtraukta.

Pirms sākat ārstēšanu ar bendamustine, jūs un jūsu ārsts būtu runāt par ieguvumiem šis zāles būs, kā arī risku, izmantojot to.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai tiešā uzraudzībā ārstu.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, bendamustine lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pirms Izmantojot Treanda

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām bendamustine injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību bendamustine injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Jūs saņemsiet šīs zāles, kamēr jūs atrodaties slimnīcā vai vēža ārstniecības iestādē. Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās, kamēr jūs saņemat šīs zāles un 3 mēnešus pēc pārtraucot to. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Bendamustine var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes iegūt infekcijas (piemēram, pneimonija). Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu risku, infekcijas vai asiņošana

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet savam ārstam vai medicīnas māsai uzreiz, ja Jums ir drebuļi, drudzis, nātrene, aizsmakums, nieze, izsitumi, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē pēc saņemat zāles.

Šīs zāles var izraisīt nopietnu veida reakcijas sauc audzēja sabrukšanas sindroma. Jūsu ārsts var sniegt jums zāles, lai palīdzētu novērst. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir samazināšanos vai izmaiņas urīna daudzuma, locītavu sāpes, stīvumu, vai pietūkums, muguras, sānu, vai sāpes vēderā, strauju svara pieaugumu, pietūkums pēdu vai zemākas kājām, vai neparasts nogurums vai vājums.

ārstēšanas ar bendamustine laikā var rasties nopietnas ādas reakcijas. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir izsitumi vai čulgas, saņemot šīs zāles.

Bendamustine var izraisīt daži cilvēki justies neparasti noguris vai vāja. Nebrauciet, apkalpot mehānismus, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Vēža zāles var izraisīt caureju, slikta dūša vai vemšana, vairumā cilvēku, dažkārt pat saņemot zāles, lai novērstu to. Jautājiet savam ārstam vai medmāsai par citiem veidiem, kā kontrolēt šīs blakusparādības.

Pareiza izmantošana Treanda

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Treanda

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Ne-Hodžkina limfomu metotreksātu, Rituxan, rituksimabu, ciklofosfamīds, Cytoxan, vinkristīnu, Imbruvica citarabīns, bleomicīns, ibrutinib, karmustīns, bendamustine

Hroniska limfoleikoze Rituxan, rituksimabu, ciklofosfamīds, Cytoxan, Imbruvica, ibrutinib, hlorambucilu, bendamustine, imūnglobulīnu intravenozi, Privigen, fludarabīns, Leukeran

Treanda blakusparādības

Treanda (bendamustine)