tradjenta: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Tradjenta?

Tradjenta lieto kopā ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem, lai ārstētu 2. tipa diabētu.

Tradjenta nav ārstēšanai 1. tipa cukura diabētu.

Nelietojiet Tradjenta ja esat stāvoklī diabētiskās ketoacidozes (zvaniet savam ārstam ārstēšanai ar insulīnu).

Svarīga informācija

Pirms veikt linagliptin, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir augsts holesterīna vai triglicerīdu vai vēsturi pankreatīts.

Pārtrauciet Tradjenta un izsauktu ārstu, ja Jums ir stipras sāpes jūsu augšējā kuņģa izplatās uz muguras, slikta dūša un vemšana, apetītes zudums, vai ātra sirdsdarbība.

Tradjenta ir tikai daļa no pilnīgas programmas ārstēšanu, kas var ietvert arī diētu, īstenošanu, svara kontrole, pēdu aprūpe, acu aprūpi, zobārstniecību un testēšanas cukura līmeni asinīs. Sekojiet diētu, medikamentiem un izmantot rutīnas ļoti cieši. Mainot kādu no šiem faktoriem var ietekmēt cukura līmeni asinīs.

Jums nevajadzētu lietot Tradjenta ja Jums ir alerģija pret linagliptin, vai, ja jūs esat stāvoklī diabētiskās ketoacidozes (zvaniet savam ārstam ārstēšanai ar insulīnu).

Pirms šo zāļu lietošanas

Lai pārliecinātos Tradjenta ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

pankreatīts

augsts triglicerīdu (tauku veida asinīs)

žultsakmeņi

vēsture alkoholisma; vai

ja Jūs lietojat insulīnu, vai, ņemot citu mutisks diabēta zāles.

Tradjenta nav paredzams kaitēt nedzimušajam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību ārstēšanas laikā.

Nav zināms, vai linagliptin nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Tradjenta nav apstiprināts lietošanai ikviens jaunāki par 18 gadiem.

Veikt Tradjenta tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Jūsu ārsts var reizēm mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Jūs varat lietot Tradjenta ar ēdienu vai bez tā. Sekojiet ārsta norādījumiem.

Jūsu cukura līmenis asinīs būs jāpārbauda bieži, un jums var būt nepieciešamas citas asins analīzes, ārsta kabinetā.

Zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija), var notikt ar visiem, kam ir diabēts. Simptomi ir galvassāpes, izsalkumu, svīšana, bāla āda, aizkaitināmība, reibonis, slikta nestabils, vai grūtības koncentrēties. Vienmēr saglabā avots cukura ar jums, ja jums ir zems cukura līmenis asinīs. Cukura avoti ir augļu sulas, karamele, krekeri, rozīnes, un nav uzturs soda. Pārliecinieties, ka jūsu ģimene un tuvi draugi zina, kā palīdzēt jums avārijas.

Ja Jums ir smaga hipoglikēmiju un nevar ēst vai dzert, izmantojiet glikagona injekciju. Jūsu ārsts var izrakstīt glikagona avārijas injekcijas komplektu un pateiks, kā to izmantot.

Pārbaudiet cukura līmeni asinīs uzmanīgi laikos stress, ceļojumi, slimības, operācijas vai neatliekamā medicīniskā palīdzība, enerģisku īstenošanu, vai arī, ja lietojat alkoholu vai izlaist ēdienreizes. Šīs lietas var ietekmēt jūsu glikozes līmenis un devu vajadzībām var arī mainīties. Nemainiet medikamentu devu vai grafiku bez ārsta konsultācijas.

Tradjenta ir tikai daļa no ārstēšanas programma, kas var ietvert arī diētu, īstenošanu, svara kontrole, asins cukura testēšanu, un īpašu medicīnisko aprūpi. Sekojiet ārsta norādījumiem ļoti cieši.

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Deva pieaugušajiem diabēta 2. tipa

Ieteicamā deva: 5 mg perorāli vienu reizi dienā; Comments: lietojot kombinācijā ar insulīnu vai insulīna sekrēcijas veicinātāja, var būt nepieciešama mazāka deva insulīna sekrēcijas veicinātāja vai insulīna, lai mazinātu hipoglikēmijas .; Lietošana: kā papildinājums diētai un fiziskiem vingrinājumiem, lai uzlabotu glikēmijas kontroli pieaugušajiem ar 2. tipa cukura diabētu

Kā man būtu jāņem Tradjenta?

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Sekojiet ārsta norādījumiem par jebkādiem ierobežojumiem attiecībā uz pārtiku, dzērieniem, vai darbības.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas pret Tradjenta: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet Tradjenta un sazinieties ar ārstu, ja Jums ir simptomi pankreatīta: stipras sāpes jūsu augšējā kuņģa izplatās uz muguras, slikta dūša un vemšana, apetītes zudums, vai ātri sirdsdarbību.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

smaga vai notiek sāpes locītavās; vai

smagas ādas reakcijas – drudzis, iekaisis kakls, pietūkums sejas vai mēles, dedzināšana acīs, sāpes ādas, kam seko sarkans vai purpurkrāsas ādas izsitumi, kas spreads (īpaši sejas un ķermeņa augšdaļas) un cēloņi pūšļu un lobīšanos.

Bieži Tradjenta blakusparādības var būt

iesnas vai aizlikts deguns, iekaisis kakls

klepus; vai

caureja.

Tradjenta dozēšanas informācija

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Kas notiek, ja es garām devu?

Citas zāles var palielināt vai samazināt iedarbību Tradjenta uz pazemina cukura līmeni asinīs. Pastāstiet ārstam par visām jūsu pašreizējo zāles un jebkuru sākat vai pārtraukt lietot, jo īpaši

Kas notiek, ja es pārdozēt?

rifampīnu (tuberkulozes ārstēšanai); vai

insulīnu vai citus iekšķīgi diabēta zāles.

Šis saraksts nav pilnīgs. Citas zāles var mijiedarboties ar linagliptin, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie mijiedarbība ir uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi.

Ko man vajadzētu izvairīties, ņemot Tradjenta?

3.03.2015-09-09, 01:04:13

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Diabēts, 2. tips metformīnu, asparta insulīns, glipizīda, Januvia, glimepirīdu, Victoza, Lantus, gliburīdu, pioglitazons, Invokana, Glucophage, Janumet, Actos, Levemir, Novolog, Humalog, Amaryl, Farxiga, Onglyza, Welchol, Glucotrol, Trulicity, sitagliptīns , Bydureon, Jardiance

Tradjenta blakusparādības

Citu narkotisko vielu ietekmē Tradjenta?

Tradjenta (linagliptin)