tositumomab un jods i 131 tositumomab

Šī lapa satur īsu informāciju par tositumomab un joda es 131 tositumomab un kolekcija saites uz plašāku informāciju par šīs narkotikas lietošanas kombinācijas, pētījumu rezultātu, un notiekošajām klīniskajos pētījumos.

FDA apstiprinājums Tositumomab un jods I 131 Tositumomab

Kopš 2014. gada februāra, tositumomab un jods es 131 tositumomab ir pārtraukta ražotājs, un vairs nav pieejama.

Tositumomab un jods es 131 tositumomab ir apstiprināts, lai ārstētu

Definīcija no Drug vārdnīcas – Detalizēta zinātniska definīcija un citi nosaukumi šo narkotiku.

Tositumomab un Joda I 131 Tositumomab – nespeciālistam valoda kopsavilkums svarīgu informāciju par šo narkotiku, kas var ietvert šādus

Narkotikas bieži pētīta, lai noskaidrotu, vai viņi var palīdzēt ārstēt vai novērst apstākļus, kas nav tie, tie ir apstiprināti. Šo pacientu informācijas lapa attiecas tikai uz apstiprinātām izmantošanas narkotiku. Tomēr liela daļa informācijas var arī uz neapstiprinātu veidiem, kas tiek pētīta.

Atrast Klīniskos pētījumos Tositumomab un joda I 131 Tositumomab – Pārbaudiet izmēģinājumu no saraksta vēža klīnisko izmēģinājumu tagad pieņem pacientus.

Svarīgi: narkotiku Informācija šajā lapā, ir domāts, lai būtu izglītības. Tā neaizstāj medicīnisko palīdzību. Informāciju var neaptvert visus iespējamo izmantošanu, darbības mijiedarbību, vai blakusparādības šīs narkotikas, vai piesardzības pasākumus, kas veicami, bet to izmanto. Lūdzu, skatiet savu veselības aprūpes profesionālo Plašāku informāciju par savu īpašo veselības stāvokli, un šīs narkotikas lietošanu.