timotiņa zāle ziedputekšņi alergēnu ekstrakta zem mēles

Terapeitiskās klase: Imunoloģiskos Agent

Izmanto timotiņa zāles ziedputekšņi alergēnu ekstrakta

timotiņa zāle ziedputekšņi alergēns ekstrakts ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par timotiņa zāles ziedputekšņu alergēnu ekstrakta, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret timotiņa zāles ziedputekšņu alergēnu ekstrakta vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Grastek® bērniem no 5 līdz 17 gadu vecumam. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 5 gadu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Grastek® gados vecākiem pacientiem. Tomēr drošība un efektivitāte nav noteikta gados vecākiem pacientiem, vecākiem par 65 gadiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Pirms Izmantojot pļavas timotiņa ziedputekšņi alergēnu ekstrakta

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot timotiņš zāles ziedputekšņu alergēnu ekstrakta. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt timotiņa zāle putekšņu alergēnu ekstrakta tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

timotiņa zāle ziedputekšņi alergēns ekstrakts jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Sāktu Grastek® vismaz 3 mēnešus pirms paredzamās sākuma katra zāles ziedputekšņu sezona, un turpināt lietot timotiņa zāle putekšņu alergēnu ekstrakta dienā visā ziedputekšņu sezonā. To var arī jāveic katru dienu 3 gadus, lai nodrošinātu ilgstošu efektu ceturto gadu, kurā jums nav veikt pļavas timotiņa ziedputekšņi alergēnu ekstraktu.

Ieteicams veikt pirmo devu Grastek® klīnikā vai slimnīcā. Tas nepieciešams, lai uzraudzītu Jūsu bērnu vismaz 30 minūtes jebkādām pazīmēm vai simptomiem smagas alerģiskas reakcijas. Ja jūs varat panest pirmo devu Grastek®, tad jūs varat veikt panākumi devas mājās.

Izmantot

Par timotiņa zāles ziedputekšņu alergēnu ekstrakta deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas timotiņš zāles ziedputekšņu alergēnu ekstrakta. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu timotiņa zāle ziedputekšņi alergēnu ekstrakta, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu Jūsu vai Jūsu bērna panākumus, kamēr jūs izmantojat pļavas timotiņa ziedputekšņi alergēnu ekstraktu. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

timotiņa zāle ziedputekšņi alergēns ekstrakts var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība. Vissmagākās pazīmes šīs reakcijas ir ļoti ātra vai neregulāra elpošana, gasping elpa, sēkšana vai ģībonis. Citas pazīmes var ietvert izmaiņas ādas krāsas sejas, ļoti ātri, bet neregulāra sirdsdarbība vai pulss, nātrenei līdzīgi pietūkums uz ādas, un tūsku vai plakstiņu vai ap acīm. Ja rodas šīs blakusparādības, saņemt ārkārtas palīdzību uzreiz.

Ārsts var ieteikt, ka jums ir ārkārtas injekcijai alerģiskas reakcijas laikā gada esat lietojis šīs zāles pieejamiem. Ja tas ir gadījumā, pārliecinieties, ka jūs zināt, kā to izmantot pareizi par sevi vai savu bērnu, ja nopietnas alerģiskas reakcijas.

timotiņa zāle ziedputekšņi alergēnu ekstraktu var palielināt risku eozinofīlā ezofagīta. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir stipras sāpes krūtīs vai grūtības norīt, ņemot pļavas timotiņa ziedputekšņi alergēnu ekstraktu.

Pareiza izmantošana timotiņa zāles ziedputekšņi alergēnu ekstrakta

Ja Jums vai Jūsu bērnam ir grūtības elpot vai, ja jūsu astma kļūst grūti kontrolēt, nekavējoties zvaniet savam ārstam.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot pļavas timotiņa ziedputekšņi alergēnu ekstrakta

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Alerģisks rinīts prednizonu, prometazīna, Zyrtec, flutikazona deguna, loratadīnu, Flonase, Benadryl, montelukasta, cetirizīnam, Singulair, triamcinolona, ​​Claritine, deksametazons, difenhidramīnu metilprednizolons, Phenergan, Nasonex, feksofenadīns, budezonīds deguna, Allegra, Decadron, hlorfeniramīns, medrols Dosepak , azelastine deguna

 vai iet pievienoties timotiņa zāles ziedputekšņu alergēnu ekstrakta atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

timotiņa zāle ziedputekšņi alergēns ekstrakts blakusparādības

timotiņa zāle ziedputekšņi alergēnu ekstrakta