theracys

Ziņots Bacillus par Calmette un Guérin (BCG) infekciju veselības aprūpes darbiniekiem un pacientiem, jo ​​iedarbības vakcīnas sagatavošanu un lietošanas laikā. Nopietnas un letālām izplatīja BCG infekcijas ir noticis, un risks ir palielināts ar intravezikālu administrāciju. THERACYS (R) un Tice (R) BCG satur dzīvu novājinātu mikobaktēriju un jo iespējamo risku nosūtīšanas, būtu jāsagatavo, apstrādā un likvidē kā bioloģiskās bīstamības brīdinājuma materiāls.

Izmanto Theracys

Terapeitiskās klase: Vakcīna

BCG ir jāievada tikai vai saskaņā tiešā uzraudzībā ārstu.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot BCG ārstēšanai vēža bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Šīs zāles ir pārbaudīts, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Pirms Izmantojot Theracys

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur nūjiņas no Calmette un Guérin vakcīnas, dzīvot. Tas nedrīkst būt raksturīgi Theracys. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ārsts lūgs Jums iztukšot savu urīnpūsli pilnībā pirms šķīdums ir jāiepilina to.

Rūpīgi ievērojiet ārsta norādījumus par to, cik ilgi turēt risinājumu jūsu urīnpūšļa

Ir svarīgi, ka jūs dzert papildus šķidrumu vairākas stundas pēc katras ārstēšanas ar BCG, lai jums iet vairāk urīna. Arī iztukšot savu urīnpūsli bieži. Tas palīdzēs novērst urīnpūšļa problēmas.

BCG ir dzīvs produkts. Citiem vārdiem sakot, tas satur aktīvās baktērijas, kas var izraisīt infekciju. Dažas baktērijas būs klāt vairākas stundas urīnā, ka jums iet pēc katras ārstēšanas ar BCG. Jebkura urīns, ka jums iet pirmo 6 stundas pēc katras ārstēšanas laikā ir jādezinficē ar tādu pašu daudzumu (parasti aptuveni 1 glāze) neatšķaidīta sadzīves balinātāju. Pēc tam, kad balinātājs tiek pievienota ar urīnu, tas būtu atļauts sēdēt 15 minūtes pirms tas tiek skalo. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Kamēr Jūs ārstē ar BCG, un par 6 līdz 12 nedēļas pēc ārstēšanas pārtraukšanas ar to, lai izvairītos no kontakta ar cilvēkiem, kas ir tuberkuloze. Ja jūs domājat, ka jums ir pakļauti kādam ar tuberkulozi, pastāstiet ārstam.

Kamēr jūs ārstē ar BCG un dažas nedēļas pēc ārstēšanas pārtraukšanas ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, tas tomēr var radīt dažas blakusparādības, kas nepieciešama uzmanība. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat šādas blakusparādības

Pareiza izmantošana Bacillus no Calmette un Guérin vakcīna, dzīvā

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Urīnceļu Audzēji BCG, Valstar, Tice BCG

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Theracys

 vai iet pievienoties TheraCys atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Theracys blakusparādības

TheraCys (BCG)