tetrakaīna aktuāls pieteikums

Izmanto tetrakaīns

Terapeitiskās klase: anestēzijas, Vietējais

Ķīmiskais klase: Amino Ester

Tetrakaīns pieder zāļu grupai, kas pazīstama kā aktuālu vietējās anestēzijas. Tā deadens nervu galiem ādā. tetrakaīna neizraisa bezsamaņu kā vispārējās anestēzijas darīt, ja izmanto ķirurģijā.

tetrakaīna ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par tetrakaīns, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret tetrakaīns vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām tetrakaīns bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot tetrakaīns

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām tetrakaīns vecāka gadagājuma pacientiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu tetrakaīns. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums tetrakaīns. tetrakaīna ir lietošanai uz tikai uz ādas.

Uzmanieties, lai saņemtu kādu no tetrakaīns jūsu deguna, mutes, un it īpaši jūsu acīm, jo ​​tas var izraisīt smagu acu kairinājumu. Ja kāds no zāļu nav iekļuvuši šajās jomās īpaši acīm, nomazgājiet to ar ūdeni un konsultējieties ar ārstu uzreiz.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums cieši problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt tetrakaīns.

Pārtrauciet lietot tetrakaīns un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir ādas izsitumi, dedzināšana, smeldzošas, pietūkums vai iekaisums par savu ādu.

Neizmantojiet kosmētiku vai citus ādas kopšanas produktus par apstrādāto ādas vietās.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Pareiza izmantošana tetrakaīns

Aukstumpumpas aciklovīrs, Valtrex, valacyclovir, Famvir, famciklovirs

Alerģiska nātrene hidroksizīnu, Vistaril, Atarax, tetrakaīna aktuāls, carbinoxamine, triprolidīna

Nātrene prometazīna, Zyrtec, loratadīnu, Benadryl, cetirizīnam, Claritine

Vietējā anestēzija lidokaīns oftalmoloģijas, Lidoderm, kokaīns aktuāls, bupivakaīnu

Piesardzības pasākumi, lietojot tetrakaīns

tetrakaīns blakusparādības

tetrakaīna aktuāls