terbinafīns (aktuāli maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Piesakies pietiekami Terbinafīns krēmu, lai segtu skarto un apkārtējās ādas jomas un berzēt viegli.

Piesakies pietiekami Terbinafīns risinājumu slapjš un segt skartos un apkārtējos ādas zonas. Ļauj tai nožūt.

Uzglabāt šīs zāles prom no acīm, deguna, mutes un citu gļotādu. Risinājums var būt īpaši kairinošs acīm.

Terbinafīns aerosols šķīdums satur alkoholu, un nav jāpiemēro uz sejas.

Neattiecas hermētisku pārsēju (hermētisku segumu, piemēram, saspringto pārsēju vai plastmasas virtuves wrap) pār šīm zālēm, ja vien jums ir vērsta uz to, lai ārsts.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot Terbinafīns par pilna laika ārstēšanas, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Tā sēne infekcija var būt ļoti lēns noskaidrot, jums var būt nepieciešams turpināt izmantot šīs zāles katru dienu vairākas nedēļas vai vairāk. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.