Teniss: dūzis no treniņa

Kurš zināja? Teniss ir viens no labākajiem kopējais ķermeņa treniņu, jūs varat saņemt.

“Tas ir augstas intensitātes intervāls apmācību treniņu, kas deg starp 400 un 1000 kalorijas stundā,” saka Marks Kovacs, PhD. Viņš izpilddirektors Starptautiskās Tenisa Performance asociācija.

Tas ir arī ace par stiprums apmācību. “Tennis play izmanto gandrīz katru muskuļu organismā,” Kovacs saka. Tas ietver jūsu mazāku ķermeņa, ķermeņa augšdaļas, un kodols. Spēlēt tenisu divas līdz trīs reizes nedēļā, arī palielina jūsu izturību, koordināciju un kaulu blīvumu. Vai mēs pieminēt elastīgumu, līdzsvaru, ātrumu un veiklību?

Laba forma un pareizu tehniku ​​uzlabos savu spēli, kā arī saglabāt traumas pie līcī.

Iesildīties. Pirms jūs spēlēt, darīt dažas komplekti lekt domkrati vai 3 līdz 5 minūtes pastaigas vai skriešanas. Tad darīt dažas lēns, kontrolētas kustības, ņemot jūsu locītavām un muskuļiem, izmantojot pilnu kustību.

Līdzsvarot to ārā. Atcerieties, saliekt jūsu ceļgaliem. Nelietojiet overarch muguru, kad tu kalpo.

Uz veselību. Jūsu insulta enerģija nāk no zemes uz augšu. Kā jūs dot savu raketi uz augšu, jūs nodot enerģiju, lai bumbu.

Valkāt sirds -rate monitoru. Uzstādīt mērķa sirdsdarbība un censties to noturēt virs šā skaita visā spēlē. Par 140 sitieni minūtē, ir labs skaits censties, vai jūs esat iesācējs vai vairāk uzlabotas.

Rīku up ar pienācīgu aprīkojumu, saka Kovacs. Tiesības sīkumi palīdzēs jums izvairīties no kopējās tenisa traumām.

Pielavīties. Meklējiet čības veikti tikai par tenisu. Labs pāris var atvairīt potītes traumas. Tās atbalsta jūsu papēža, lai jūsu potītes nav roll. Par papildu atbalstu, mēģiniet polsterētas tenisa zeķes.

Izmēru to uz augšu. Iet uz specialitāti tenisa veikalu, lai saņemtu uzstādīta pareizā Rakešu. Ja jūsu Rakešu ir pārāk gaišs vai pārāk smags, jums var beigties ar plecu un elkoņu traumām. Nepareizs grip izmēru vai string spriedze var izskaidrot nepatikšanas jūsu plaukstas un rokas.

Palikt sausa. Nosvīdis rokās var izraisīt blisteros, tik sauss rokturi jūsu Rakešu, kā tu spēlē. Saglabājiet jūsu kājām sauss, valkājot zeķes izgatavoti no sintētiska auduma, nevis no kokvilnas.

Būt picky par savu tiesu. Tas ir labākais, lai stick ar maigākām tiesās. Ja jūs nevarat, paslīdēt papēža ieliktņi jūsu kurpes. Tie tev palīdzēs absorbēt triecienu.

“Kad spēlē tenisu, palaist starp spēlēm Mainot galus tiesā. Tas ir 90 sekunžu periods, kas notiek ik pēc 10 līdz 15 minūtes tenisa spēles laikā. Tas var palielināt skaitu sadedzinātās kalorijas par 10% līdz 20%.” – Mark Kovacs, PhD, FACSM

AVOTI

Marks Kovacs, PhD, FACSM, izpilddirektors, Starptautiskā tenisa Performance Associatio; elite profesionāli, United States Professional Tennis Association.

Padome Exercise: “? Tenisa Everyone”

Akadēmija Ortopēdiskie ķirurgu: “. Tenisa traumu novēršanu”

Nemours Foundation: “Drošības Padomi. Tennis”

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …