telbivudīnu (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par šīm zālēm, un neņem to biežāk nekā ārsts lika. Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir konstants daudzums asinīs. Lai saglabātu līmeni asinīs nemainīgs, lietot šīs zāles vienā un tajā pašā laikā katru dienu, un neizlaist nevienu devu.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi un pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Pasākums mutvārdu šķidrumu pareizi izmantojot atzīmēto mērtraukā, kas nāk ar paketi. Noskalo mērtrauks ar ūdeni pēc katras lietošanas.

Mutvārdu šķidrums satur nātriju. Jautājiet padomu savam ārstam, ja Jums ir par zemu nātrija diētu.

Kad jūsu piedāvājums no šīm zālēm ir zems, sazinieties ar savu ārstu vai farmaceitu pirms laika. Neļaujiet sevi palaist no šīs zāles.

glabāšana

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Izmetiet neizlietoto šķidrums iekšķīgai lietošanai 60 dienas pēc pudeles atvēršanas. Neizmantotā vai novecojušas zāles nedrīkst likt tieši trash var. Novietojiet to slēgtā traukā, pirmkārt, piemēram, slēgtā maisiņā, tad uz sadzīves atkritumiem. Jūs varat arī veikt to kopienas ņemt atpakaļ programmu, ja pieejams.