telaprevir (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, telaprevir jāveic kopā ar alfa peginterferonu un ribavirīnu, lai pilna laika ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Tāpat ir svarīgi, lai saglabātu zāļu daudzumu jūsu organismā vienmērīgā līmenī. Lai saglabātu summu nemainīgu, telaprevir jāizmanto par regulāru grafiku.

Telaprevir jāņem 30 minūšu laikā pēc ēšanas augstu tauku maltīti vai uzkodas (satur aptuveni 20 gramus tauku). Jautājiet savam ārstam par piemēriem pārtikas, ka jūs varat ēst, kas satur 20 gramus tauku.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi sekot informācijai. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi. Vaicājiet farmaceitam par medikamentu ceļvedi, ja jums nav viens.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

glabāšana

Ja esat izlaidis devu vai aizmirsis lietot zāles, un tas ir mazāk nekā 4 stundas laika, jūsu regulāri deva tika plānots, tableti, tiklīdz iespējams. Ja esat izlaidis devu, un tas ir vairāk nekā 4 stundas laika, jūsu regulāri deva tika plānots, izlaidiet aizmirsto devu un lietojiet nākamo devu parastajā laikā. Zvaniet savam ārstam, ja jums ir jautājumi par šo.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.