tehnēcijs tc 99m mertiatide injekcijas

Terapeitiskās klase: Diagnostikas Agent, Radiofarmaceitisks Imaging

Izmanto tehnēcijam tc 99m mertiatide

Tehnēcijs Tc 99m mertiatide injekcija ir radiofarmaceitisks. Radiofarmaceitiski ir radioaktīvas vielas, ko var izmantot, lai atrastu un ārstēt konkrētas slimības vai pētīt funkciju ķermeņa orgāniem.

Tehnēcijs Tc 99m mertiatide injekcijas tiek izmantots, lai palīdzētu ārstam redzēt attēlu nierēm, lai redzētu, cik labi viņi strādā.

tehnēcijs tc 99m mertiatide ir jāpiešķir tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta ar specializētu mācību kodolmedicīnas.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Tehnēcijam tc 99m mertiatide, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret tehnēcijs tc 99m mertiatide vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību tehnēcijs Tc 99m mertiatide injekcijām bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 1 mēneša vecumam.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ietekmei tehnēcija Tc 99m mertiatide injekcijas vecāka gadagājuma pacientiem.

Pirms Izmantojot technetium’binding tc 99m mertiatide

Studijas Sievietēm zīdīšanas ir pierādījuši kaitīgas zīdaiņu ietekmi. Alternatīva šīs zāles jāizraksta vai Jums jāpārtrauc barošana ar krūti, bet, izmantojot technetium’binding tc 99m mertiatide.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Ārsts vai citu veselības aprūpes speciālists sniegs jums technetium’binding tc 99m mertiatide. tehnēcijs tc 99m mertiatide tiek dota caur adatas ievietots vēnā.

Jums vajadzētu mēģināt urinēt uzreiz un biežāk 6 stundas pēc saņemšanas tehnēcijs tc 99m mertiatide. Dzert daudz šķidruma pirms un pēc saņemšanas tehnēcijs tc 99m mertiatide tāpēc jums iet vairāk urīna.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums cieši, kamēr jūs saņemat technetium’binding tc 99m mertiatide. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to saņemt.

Jums tiks pakļauti starojumam, kad jums ir dota tehnēcijs tc 99m mertiatide. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par to.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana tehnēcija tc 99m mertiatide

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot tehnēcijs tc 99m mertiatide

tehnēcijs tc 99m mertiatide blakusparādības