TECHNE apraksts un zīmolu

Tehnēcijs Tc 99m sērs koloīds ir radiofarmaceitisks. Radiofarmaceitiski ir radioaktīvas vielas, ko var izmantot, lai atrastu un ārstēt konkrētas slimības vai pētīt funkciju ķermeņa orgāniem.

Tehnēcijs Tc 99m sērs koloīds tiek izmantots, lai palīdzētu ārstam redzēt attēlu barības vada, kuņģa un plaušu, lai redzētu, cik labi viņi strādā. Šīs zāles lieto, lai palīdzētu diagnosticēt gastroezofageālā atviļņa slimība un plaušu tiekšanos.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta ar specializētu mācību kodolmedicīnas.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot izmantot diagnostikas testu, kādi riski testa jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Arī citas lietas var ietekmēt testa rezultātus. Šim testam, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību tehnēcijs Tc 99m sēra koloīds bērniem.

Kit

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecuma ietekmei tehnēcija Tc 99m sēra koloīds nav veiktas geriatric iedzīvotāju, nav geriatrijas specifiskas problēmas ir dokumentēti līdz šim.

alerģija

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Geriatric

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo diagnostikas testu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums vai jūsu bērnam šīs zāles slimnīcā vai klīnikā. Šīs zāles lieto iekšķīgi vai nazogastrālo caurulīti.

Ja šīs zāles tiek dota bērniem caur muti, tas jāapvieno ar piena barošanu. Ja šīs zāles tiek dota bērniem, nazogastrālo caurulīti, tas tiek ievadīts kuņģī, un tad sekoja ar glikozes vai piena barošanu.

citas Mijiedarbība

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums vai jūsu bērnam cieši, kamēr jūs saņemat šīs zāles. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to izmantot.

Citi Medical Problēmas

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība. Vissmagākās pazīmes šīs reakcijas ir ļoti ātra vai neregulāra elpošana, gasping elpa, sēkšana vai ģībonis. Citas pazīmes var ietvert izmaiņas ādas krāsas sejas, ļoti ātri, bet neregulāra sirdsdarbība vai pulss, nātrenei līdzīgi izsitumi uz ādas, un tūsku vai pietūkumu no plakstiņiem vai ap acīm. Ja rodas šīs blakusparādības, saņemt ārkārtas palīdzību uzreiz.

Jums var būt pakļauti starojumam, kad jums tiek dotas šīs zāles. Tas var arī palielināt savu risku, lai būtu vēzi (īpaši bērniem). Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums vai Jūsu bērnam ir bažas par to.

Ja jūs esat sieviete, kam var iestāties grūtniecība, tad attēlveidošanas procedūras būtu jādara 10 dienu laikā pēc sākuma mēnešreižu vai grūtniecības tests jāveic 48 stundu laikā pirms procedūras.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.