taupīt vai plātīties? ģimenes sporta pārnesumu

Ar Labdarības curley Mathews

Atzīsim: Kids nemēdz apņemties jaunu aktivitāti garš, tāpēc tas tiešām nav jēgas tērēt tūkstošiem Splashy rīku, kad jūs dzirdat savu 8 gadus vecs saka: “Hei, kā par hokeju ? “Bet ir reizes, kad ieguldot lielu buckage sporta aprīkojumu ir gudrs gājiens. Tas būtībā nāk uz leju, lai diviem faktoriem: drošība un jūsu bērnu ilgtermiņa procentu. Lūk nolietota

Ķiveres: Invest

No riteņbraukšanas beisbolam hokejam uz futbolu, saglabājot bērnu galvām droša ir Job One. Un lūk, kāpēc: Vairāki satricinājumiem var izraisīt kognitīvo traucējumiem, Alcheimera vai cita veida demenci. Acīmredzot, galvas traumas var arī izraisīt nāvi. Saskaņā ar Apdrošināšanas institūts lielceļu drošībai, par tūkstošiem cilvēku, kas esam miruši in riteņbraukšanas negadījumos kopš 1998, vairāk nekā 90 procenti nebija valkājot ķiveres. Ķivere-valkā ir ieradums jūsu bērni ir jāpieņem tagad, un, ja tas notiek pērk viņiem dārgi paredzēts vāku, lai panāktu, ka to darīt. Ja cena tag par labu ķivere ir nepieejamā jums tieši tagad, drošākais, gudrākais lieta darīt, ir sakrāt un gaidīt, kamēr jūs varat atļauties, nevis cheaping ārā un riskē ar sava bērna traumas.

Drošības spilventiņi un Aizsargi: Invest

Kā norāda nosaukums, viss punkts aizsarglīdzekļus, piemēram, elkoņa spilventiņi, mutes aizsargiem un plecu polsteriem ir pievienot slāni aizsardzības augošiem iestādēm. Tas nozīmē, ka daži bērni mēģinās argumentēt savu ceļu ārā no valkā to. Ja jums ir nepieciešams, munīciju, lai cīnītos pret savu anti-pad argumentus, vienkārši tos informētu, ka NFL ir “nē spilventiņi, ne spēlēt” noteikumu. Galvenais, lai aizsardzības-iekārtu kvalitāti – un drošība? Labs fit. Ja zvejas rīks ir bīdāmās apkārt, tas nav darīt savu darbu, ja tas ir [burtiski] gurkstēšana laiks.

Zirgu izjādes Aprīkojums: Invest

Cik bīstams ir izjādes ar zirgiem? Just lūgt Narisa Wild, kura kindergartner, Amelie, tagad ņem jāšanas nodarbības. “Viņas ķivere un zābaki bija noteikts plātīties,” saka Wild. “Es nekad kompromisu par galvas drošības zirgu izjādes. Tas ir pārāk riskanti. Viņa varētu iegūt izmet off, get kicked galvā, get velmēti – visi, kas notika ar mani, kā bērns! ”

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …