Targretin aktuāls

Terapeitiskās klase: pretaudzēju, Dermatoloģiski

Izmanto Targretin

Ķīmiskais klase: retinoīdu

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par šīm zālēm ir veikti tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija salīdzinot beksarotīna lietošanu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Šīs zāles ir pārbaudīts pacientiem 65 gadu veci vai vecāki, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem var būt jutīgāki pret sekām beksarotēna.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot Targretin

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Piesakies pietiekami beksarotīnu lai segtu bojājumu ar dāsnu pārklājumu. Izmantot vates izgāž aplikatoru vai pirkstu galus piemērot zāles ādu. Ja jūs šīs zāles ar pirkstu galiem, pārliecinieties, ka jūs mazgāt rokas tūlīt pēc tam, lai novērstu kādu no zāles nejauši nokļūst acīs vai mutē.

Izvairieties iegūt zāles uz apkārtējo neskartā ādu. Neattiecas zāles pie gļotādām (iekšpusē muti, acis, deguns, taisnās zarnas vai maksts).

Neaptver ar pārsēji vai pārsējiem, ja vien šādu norādījumu to darīt ārsts. Ļauj beksarotīns nožūt pirms segums ar apģērbu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, un nelietojiet to biežāk nekā ārsts lika. Precīzu summu, zāles jums ir nepieciešams, ir rūpīgi izstrādāta. Izmantojot pārāk daudz palielinās blakusparādību risku, bet, izmantojot pārāk maz, nevar uzlabot savu stāvokli.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Katru otro dienu Lietošana: Uzklājiet cik drīz vien iespējams, ja jūs atceraties to dienu tas jāizmanto. Tomēr, ja jums nav atcerēties izlaisto devu līdz nākamajai dienai, piemērot to tajā laikā. Izlaidiet dienā un sākt piemērot katru otro dienu. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Beksarotīns var izraisīt jūsu āda ir jutīgāka pret saules gaismu, nekā tas ir parasti. Saules gaismas iedarbības, pat uz īsu laika periodu, var izraisīt ādas izsitumi, nieze, apsārtums vai cita ādas krāsa, vai smaga saules apdegumu. Kad jūs sākat lietot šīs zāles

Pareiza izmantošana Targretin

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Dažas blakusparādības būs pazīmes vai simptomi, kas jūs varat redzēt vai sajust. Jūsu ārsts var skatīties uz citiem, darot dažus testus. Tā kā zāles ir piemērots ārīgi uz ādas, kopumā tie blakusparādība ir mazāk izplatīti. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Targretin

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Ādas T-šūnu limfoma beksarotīns, Targretin vorinostāts Actimmune interferona gamma-1b, methoxsalen, romidepsin, Zolinza, Istodax, 8-MOP

 vai iet pievienoties Targretin Gel atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

Targretin blakusparādības

Targretin Gel (beksarotīns aktuāli)