takrolīms (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, un neņem to biežāk nekā ārsts lika. Izmantojot pārāk daudz palielinās izredzes uz blakusparādības, lietojot pārāk maz var radīt jums noraidīt jūsu transplantēto orgānu.

Šīs zāles nāk ar medikamentu ceļvedi un pacientu informācijas ieliktni. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izlasīt un saprast šo informāciju. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu par kaut ko jūs nesaprotat.

Šīs zāles vienmēr lieto kopā ar citām zālēm. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kad veikt visas jūsu zāļu dienas laikā. Ārsts jums ikdienas plānu ņemot jūsu zāles.

Jūs varat veikt tūlītējas darbības kapsula ar ēdienu vai bez tā. Bet ņemt to tāpat katru reizi.

Ja jūs izmantojat pagarināts darbības kapsula

Ja jūs izmantojat pagarināts tablete

glabāšana

Jums nevajadzētu ēst greipfrūtus vai dzert greipfrūtu sulu, kamēr lietojat šīs zāles. Greipfrūtu un greipfrūtu sula palielinās zāļu daudzumu organismā.

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jums varētu būt lietot zāles par pārējo savu dzīvi, lai novērstu savu ķermeni no noraidot transplantācija.

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu Astagraf XL ™ vai Envarsus XR® un tas ir mazāk nekā 14 stundas kopš pamatlaikā, izlaisto devu uzreiz. Ja ir pagājuši vairāk nekā 14 stundas kopš pamatlaikā, izlaidiet devu un atgriezties savā regulāru grafiku nākamajā dienā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.