Tai Chi un Qi Gong: labāku līdzsvaru un citas priekšrocības

Senie ķīniešu prakse tai chi un Qi Gong (izrunā Chee-gung) apvienot lēns, tīšus kustības, meditācija, un elpošanas vingrinājumi.

Šie kārtība nebija paredzēti, lai sadedzinātu kalorijas vai paaugstināt savu sirdsdarbība. Tā vietā, gan tai chi un Qi Gong ir cīņas māksla, kas var palīdzēt jūsu cirkulācijas, līdzsvaru, un saskaņošanu. Tās var arī palīdzēt atjaunot savu enerģiju, ko sauc par chi vai Qi (izrunā “Chee”).

Zemas ietekmes pārvietojas meditācijas ietver stāvokli un līdzsvarošanu. Kaut Qi Gong un Tai Chi ir lieliskas sporta aktivitātes iesācējiem un cilvēkiem ar veselības nosacījumiem, elites sportisti gūst labumu arī no darot lēnas kustības, jo ikvienam ir labāks līdzsvars un muskuļu kontroli.

Šīs pozas plūsma kopā bez pauzes, padarot Qi Gong un Tai Chi izskatās lēni, graciozs dejas, kas uztur savu ķermeni pastāvīgā kustībā. Jūs varat veikt klases vai vingrinājumus ārā, par savu, vai ar grupu.

Kustīgu meditācija ir ļoti zemas ietekmes uzdevums, kas liek minimālu stresu uz locītavām un muskuļiem.

Core: Jā. Jums nebūs darīt kustas kā crunches, bet jums būs, izmantojot jūsu kodols muskuļus, kā jūs plūsma no kustībā, lai pārvietotos.

Arms: Jā. Jūsu rokas ir daļa no kustības šajās maigu cīņas mākslām.

Kājas: Jā. Jūs kustības stāvus, tāpēc tai chi un Qi Gong darīt izmantot savu kāju muskuļus, bet ne intensīvas veidā.

Glutes: Jā. Vingrinājumi neietver amatus, kuru mērķauditorija glutes, bet šie muskuļi strādā, kā jūs pārvietoties.

Atpakaļ: Jā. Tai Chi un Qi Gong izmantot savu ķermeni, ieskaitot muskuļus muguras.

Elastīgums: Jā. Kustības palīdzēt uzlabot elastību.

Aerobic: Nē. Tie pārvietojas meditācijām, nevis kardio treniņiem.

Stiprums: Jā. Kad jūs to Qi Gong un tai chi, jūs ēkas spēkus smalks veidā. Jūsu ķermeņa masa ir viss, kas jums nepieciešams. Tas nav par elektroenerģiju, izmantojot muskuļu pozas, bet par iesaistīšanos savu ķermeni.

Sports: Nē. Tas nav sports.

Low-Impact: Jā. Ar maigām kustībām likts minimālu stresu muskuļos un locītavās.

Izmaksas: Jā. Izmaksas ir minimālas. Mācīties kustības, tas ir labākais, lai pierakstīties uz klasi vai sekot DVD.

Labs iesācējiem: Gan Qi Gong un Tai Chi ir lieliskas prakse iesācējiem.

Ārā: Jā. Nodarbības var notikt telpās vai brīvā dabā.

Mājās: Jā. Par kustīgās meditācijām var izdarīt mājās.

Aprīkojums: nav nepieciešama.

Qi Gong un tai chi ir relaksējoša veidus, kā uzlabot savu elastību un līdzsvaru. Abi ir lielisks veids, kā saglabāt aktivitāti un svarīga.

Par maigs, plūstošās kustības ir viegli uz locītavām. Bet sazinieties ar savu ārstu, ja Jums ir kādi apstākļi, piemēram, diabēts vai asinsrites problēmas, vai ja Jūs lietojat kādas zāles, kas var dot jums reibst galva, kad maināt pozīcijas.

Lielākā daļa cilvēku būs arī nepieciešams darīt kādu aerobikas, piemēram, pastaigas, kā arī papildu spēks ēka. Sazinieties ar savu ārstu, lai redzētu, kas labi noapaļota programma veids ir piemērots tieši Jums.

Tās nav sirds -pumping treniņiem. Bet pat norūdījies sportistiem ir daudz iegūt no meditatīvā, apzinātu pieeju kustību.

Vai tas ir labi, lai man, ja man ir veselības stāvoklis?

Viena no labākajām iezīmēm tai chi un Qi Gong ir tā, ka tos var pielāgot, lai ietilptu gandrīz jebkuru fitnesa līmeni. Saudzīgā plūst zemas ietekmes kustības ir viegli uz jūsu locītavām, ja jums ir artrīts. Jūs pat varat darīt viņiem sēž vai ratiņkrēslā, ja nepieciešams.

Bet, ja jums ir medicīnas jautājumiem vai traumas vai nesen bijusi operācija, sazinieties ar savu ārstu pirms palielinot savu darbību.

Kad esat grūtniece, jūs varat iegūt daudz labumu no meditācijas kustības, piemēram, tai chi un Qi Gong. Tās var palielināt savu elastību un uzlabot savu bilanci. Abas aktivitātes ir zemas ietekmes, tāpēc tie nav gatavojas nodot jūsu locītavām riskam.

Ja Jums ir augsts asinsspiediens, daži pētījumi liecina, ka tai chi var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu. Citi pētījumi norāda uz kritumu holesterīna līmeni, kā arī. Tas palīdz samazināt jūsu izredzes saslimt ar sirds slimībām. Tas var pat palielināt savu fitnesa līmeni.

Sazinieties ar savu ārstu, ja Jums ir sirds slimība vai ja Jūs lietojat spiediena zāles asins. Dažas asinsspiediena zāles var izraisīt reiboni, kad jūs saliekt pāri vai darīt dažas citas kustības.

Tai Chi un Qi Gong var būt arī lielisks veids, kā maigi saņemt jūs atpakaļ pārvietojas, ja Jums ir cukura diabēts un ir neaktīvi. Atkarībā no Jūsu fitnesa līmeni, Jūsu ārsts var arī ieteikt kādu sirds un mērenāku darbību, lai palīdzētu pārvaldīt savu diabētu.

AVOTI

Mayo Clinic.

Padome Exercise.

Janke, R. Vēstnesis veselības veicināšanu, jūlijs-augusts 2010.

Harvard Veselība Publikācijas: “Ieguvumi no tai chi veselību.”

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …