synjardy (empagliflozin / metformīns) medikamenti ceļvedis

Kas ir Synjardy?

Synjardy lieto kopā ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem, lai ārstētu 2. tipa diabētu.

Synjardy nav ārstēšanai 1. tipa cukura diabētu.

Jums nevajadzētu lietot Synjardy ja Jums ir smaga nieru slimība, vai ja Jums ir stāvoklī diabētiskās ketoacidozes (zvaniet savam ārstam ārstēšanai ar insulīnu). Synjardy nav ārstēšanai 1. tipa cukura diabētu.

Svarīga informācija

Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida x-ray vai CT skenēšanas, izmantojot krāsu, kas tiek injicēts vēnā, jums būs nepieciešams, lai īslaicīgi pārtrauciet Synjardy.

Synjardy var izraisīt nopietnu laktacidoze. Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja pat viegli simptomi, piemēram: muskuļu sāpes vai vājums, sastindzis vai aukstā sajūta rokās un kājās, elpošanas traucējumi, sāpes vēderā, slikta dūša ar vemšanu, lēnu vai nevienmērīga sirdsdarbība, reibonis, vai sajūta ļoti vāja vai noguris.

Jums nevajadzētu lietot Synjardy ja Jums ir alerģija pret empagliflozin (Jardiance, Glyxambi) vai metformīnu (Glucophage, Actoplus izpildīts, Avandamet, Fortamet, Glucovance, Janumet, Jentadueto, Kazano, Kombiglyze, Metaglip, PrandiMet, Riomet), vai arī, ja Jums ir

smaga nieru slimība (vai ja Jums tiek veikta dialīze); vai

Pirms šo zāļu lietošanas

ja esat stāvoklī diabētiskās ketoacidozes (zvaniet savam ārstam par ārstēšanu ar insulīnu).

Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida x-ray vai CT skenēšanas, izmantojot krāsu, kas tiek injicēts vēnā, jums būs nepieciešams, lai īslaicīgi pārtrauciet Synjardy.

Dažiem cilvēkiem, kas lieto metformīnu attīstīt nopietnu laktacidoze. Tas var būt vairāk iespējams, ja Jums ir aknu vai nieru slimība, sastrēguma sirds mazspēja, smaga infekcija, ja Jums ir dehidratācija, vai, ja jūs dzert daudz alkohola. Konsultējieties ar savu ārstu par savu risku.

Lai pārliecinātos Synjardy ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

aknu vai nieru slimība

zems asinsspiediens

vēsture urīnpūšļa infekciju vai urinācijas problēmas

augsts holesterīna līmenis

vēsture infarkts vai insults

Ja Jums ir par zemu sāls diētu

ja Jūs lietojat spiediena zāles asins piemēram, diurētisku (ūdens tabletes); vai

ja Jums ir 80 vai vecāki, un jūsu nieres nav pārbaudītas.

Nav zināms, vai Synjardy kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību.

Nav zināms, vai empagliflozin un metformīns izdalās mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Synjardy nav apstiprināts lietošanai ikviens jaunāki par 18 gadiem.

Veikt Synjardy tieši tā, kā tas tika parakstītas Jums. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Jūsu ārsts var reizēm mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Jūsu ārsts var veikt nieru funkcijas testus pirms sākat Synjardy.

Veikt Synjardy ar pārtiku, lai novērstu kuņģa darbības traucējumi.

Jūsu cukura līmenis asinīs būs jāpārbauda bieži, un jums var būt nepieciešamas citas asins analīzes, ārsta kabinetā.

Kā man būtu jāņem Synjardy?

Nav simpātiju, košļāt vai salauzt Synjardy pagarināts tablete. Norijiet tableti veselu.

Ārsts var Jums veikt papildus vitamīnu B12, kamēr lietojat Synjardy. Veikt tikai summu, B12 vitamīna, ka ārsts ir nozīmējis.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir pastāvīgi vemšana vai caureja, vai ja Jums ir svīšana vairāk nekā parasti. Jūs varat viegli kļūt dehidrēta, ņemot Synjardy, kas var novest pie stipri zemu asinsspiedienu vai nopietnu elektrolītu nelīdzsvarotība.

Synjardy var radīt pozitīvus rezultātus ar konkrētiem laboratorijas testu glikozes (cukura) urīnā. Pastāstiet jebkuru ārstu, kurš tevi izturas ka jūs izmantojat empagliflozin.

Zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija), var notikt ar visiem, kam ir diabēts. Simptomi ir galvassāpes, izsalkumu, svīšana, bāla āda, aizkaitināmība, reibonis, slikta nestabils, vai grūtības koncentrēties. Vienmēr saglabā avots cukura ar jums, ja jums ir zems cukura līmenis asinīs. Cukura avoti ir augļu sulas, karamele, krekeri, rozīnes, un nav uzturs soda. Pārliecinieties, ka jūsu ģimene un tuvi draugi zina, kā palīdzēt jums avārijas.

Ja Jums ir smaga hipoglikēmiju un nevar ēst vai dzert, izmantojiet glikagona injekciju. Jūsu ārsts var izrakstīt glikagona avārijas injekcijas komplektu un pateiks, kā to izmantot.

skatīties arī pazīmes augstu cukura līmeni asinīs (hiperglikēmija), piemēram, palielināta slāpes, pastiprināta urinēšana, bads, sausa mute, augļu elpas smarža, miegainība, sausa āda, redzes traucējumi, un svara zudums.

Pārbaudiet cukura līmeni asinīs uzmanīgi laikos stress, ceļojumi, slimības, operācijas vai neatliekamā medicīniskā palīdzība, enerģisku īstenošanu, vai arī, ja lietojat alkoholu vai izlaist ēdienreizes. Šīs lietas var ietekmēt jūsu glikozes līmenis un devu vajadzībām var arī mainīties. Nemainiet medikamentu devu vai grafiku bez ārsta konsultācijas.

Synjardy ir tikai daļa no ārstēšanas programma, kas var ietvert arī diētu, īstenošanu, svara kontrole, asins cukura testēšanu, un īpašu medicīnisko aprūpi. Sekojiet ārsta norādījumiem ļoti cieši.

Uzglabāt Synjardy t istabas temperatūru, prom no mitruma un siltuma.

Parastās pieaugušo deva Synjardy diabēta 2. tipa

Sākotnējā deva: Individualizēt balstoties uz pacienta pašreizējo shēmu, ņem iekšķīgi divreiz dienā; -In Pacientiem, metformīnu, pāriet uz empagliflozin-metformīnu satur empagliflozin 5 mg ar līdzīgu kopējo dienas devu metformīna; -In Pacientiem par empagliflozin, pāriet uz empagliflozin-metformīnu satur metformīnu 500 mg ar līdzīgu kopējo dienas devu empagliflozin; -in Pacientiem jau ārstēti ar empagliflozin un metformīnu, pāriet uz empagliflozin-metformīnu, kas satur tādas pašas kopējās dienas devas katras sastāvdaļas .; Pielāgojiet devu, pamatojoties uz efektivitātes un panesamības, pakāpeniska devas palielināšana metformīna palīdzēs samazināt kuņģa-zarnu trakta blakusparādības .; Maksimālā deva: Empagliflozin: 25 mg dienā, metformīnu: 2000 mg dienā; komentāri; – Lietojot kombinācijā ar insulīnu vai insulīna sekrēcijas, mazāku devu insulīna vai insulīna sekrēcijas var uzskatīt, lai mazinātu risku, ka hipoglikēmijas .; -Pareizs Šķidruma zudums pirms sākuma šo narkotiku .; Lietošana: papildus diētai un fiziskām aktivitātēm, lai uzlabotu glikēmijas kontroli pieaugušajiem ar 2. tipa cukura diabētu, kuri nav pietiekami kontrolēts ar shēmu, kurā empagliflozin vai metformīnu, vai pacientiem, kuri jau tiek ārstēti gan ar empagliflozin un metformīnu.

Synjardy dozēšanas informācija

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties (pārliecinieties, lai ņemtu zāles ar pārtiku). Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Kas notiek, ja es garām devu?

Pārdozēšana metformīna var izraisīt pienskābes acidozi. Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem simptomiem laktacidozes: vājums, palielinot miegainība, lēna sirdsdarbība, aukstuma sajūta, muskuļu sāpes, elpas trūkums, sāpes vēderā, slikta galvā, un ģībonis.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Izvairieties no alkohola lietošanas. Tas pazemina cukura līmeni asinīs un var palielināt laktātacidozes risku, ņemot Synjardy.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas pret Synjardy: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Agrīnie simptomi laktātacidozes var pasliktināties laika gaitā, un šis nosacījums var būt letāls. Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja pat viegli simptomi: muskuļu sāpes vai vājums, sastindzis vai aukstu sajūta rokās un kājās, elpošanas traucējumi, sāpes vēderā, slikta dūša ar vemšanu, lēnu vai nevienmērīga sirdsdarbība, reibonis, vai sajūta ir ļoti vājš vai noguris .

Ko man vajadzētu izvairīties, ņemot Synjardy?

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

gaismas vada sajūta, piemēram, jūs varētu iet ārā

dehidratācija simptomi – slikta ļoti izslāpis vai karsts, nespēja urinēt, smago svīšana, vai karsts un sausa āda

pazīmes nieru problēmas – maz vai nav urinēšanu; sāpīga vai apgrūtināta urinēšana; pietūkums jūsu kājām vai potītēm; nogurums vai elpas trūkums

pazīmes urīnpūšļa infekcijas – sāpes vai dedzināšanas kad jūs urinēt, urīna, kas izskatās duļķains, sāpes iegurnī vai atpakaļ; vai

pazīmes dzimumorgānu infekcijas (dzimumlocekļa vai maksts) – sāpes, dedzināšana, nieze, izsitumi, apsārtums, smarža, vai samaksa.

Blakusparādības var būt biežāk sastopami gados vecākiem pieaugušajiem.

Bieži Synjardy blakusparādības var būt

urīnpūšļa infekcija vai dzimumorgānu infekcija

galvassāpes

sāpes vēderā, gāzes, gremošanas traucējumi, slikta dūša, vemšana, caureja

vājums; vai

auksti simptomi, piemēram, aizlikts deguns, šķaudīšana, iekaisis kakls.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Citas zāles var mijiedarboties ar empagliflozin un metformīnu, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

1.02.2016-04-19, 11:45:51.

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Diabēts, Type 2 metformīnu, asparta insulīns, glipizīda, Januvia, glimepirīdu, Victoza, Lantus, gliburīdu, pioglitazons, Invokana, Tradjenta, Glucophage, Janumet, Actos, Levemir, Novolog, Humalog, Amaryl, Farxiga, Onglyza, Welchol, Glucotrol, Trulicity sitagliptīns Bydureon

Synjardy blakusparādības

Citu narkotisko vielu ietekmē Synjardy?

Synjardy (empagliflozin / metformīns)