super utis: man ir bažas par šiem ārstēšanas izturīgs kaitēkļiem?

Ārstēšanas izturīgs galvas utis, nav jauna problēma. Dublēt “super utis,” šie utis ir vienkārši galvas utis, kas kļūst izturīgākas pret aktīvajām sastāvdaļām daudzos kopīgs galvas utis ārstēšanu.

Ja vien pretestība ir redzams sabiedrībā, zāles, kas satur 1 procentiem permetrīnu vai piretrīni jābūt pirmās izvēles ārstēšanas aktīvajiem utu invāzijas. Ir svarīgi saprast, ka, lai gan daži pār-the-counter (OTC) ārstēšana vairs būt tikpat efektīvs kā viņi vienreiz bija, šie pirmie līnija ārstēšana joprojām strādā lielāko daļu laika, ja to izmanto pareizi.

Bieži iemesli galvas utis ārstēšanu var nedarboties ietvert

Ja pareizu lietošanu ārpusbiržas ārstēšanas nav izdevies, un jūs joprojām atrast utis un to olas, Jūsu veselības aprūpes sniedzējs var noteikt lielāku ārstēšanas shēmu, jo tas var būt pazīme ārstēšanas izturīgs galvas utis.

Vairākas mājas vai dabas aizsardzības līdzekļiem, tiek izmantoti, lai ārstētu galvas utis invāzijas, bet ir maz, lai nav klīnisku pierādījumu par to efektivitāti.

Vecākiem meklē alternatīvus ārstēšanas metodes, utis klīnikas Amerikā izmanto Pārtikas un zāļu pārvalde, noskaidroti mašīna, kas izmanto vienu pieteikumu par karstu gaisu, mēģinot nogalināt galvas utis un to olas, izmantojot dehidratāciju. Mašīna ir nepieciešama īpaša apmācība un šobrīd pieejams tikai profesionāliem utis ārstniecības centros. Regulāra matu žāvētājs nedrīkst izmantot, lai paveiktu šo rezultātu, jo tas ir pārāk karsts un varētu sadedzināt galvas ādu. Mašīna izmanto gaisu, kas ir vēsāka nekā vairums fēni un daudz augstāku plūsmas ātrumu, lai nogalinātu utis, žāvējot tos.

ar