super garnīrs receptes

Pēc maltītes, tad entrÃe noteikti ir uzmanības centrā. Mēs parasti tik vērsta uz entrÃe mēs pieņemšanas vai ēšanas, ka mēs tikko paziņojums sānu ēdienus. Bet visbiežāk, tas ir sānu ēdienus, kas tiešām uzlabos mūsu svarīgu vitamīnu un Phytochemical kopsummas!

Mētāties jogurts ar augļiem vidēja izmēra bļodā. Tops ar kanēli; Apkaisa ar sasmalcinātiem vai šķēlēs mandeles vai pazeminātu tauku Granola, ja ir vēlēšanās.

Uzkarsē krāsni līdz 375 grādiem; Lielā bļodā, mētāties saldie kartupeļi, ābolu šķēles, un brūno cukuru kopā. Karote uz 9×9 collu vai līdzīga izmēra cepamajā traukā; In nelielu bļodiņā, maisījums sīrupu ar kanēli. Iemaisa ābolu sulu. Pour vienmērīgi pa saldo kartupeļu maisījumu. Apkaisa valriekstus pa augšu; Pārklāj cepamo trauku ar vāku vai foliju un cep 30 minūtes. Noņemt foliju un cep apmēram 15 minūtes ilgāk (vai līdz brīdim, ābolu un saldie kartupeļi tiek pagatavoti visā).

Ar antioksidantus vitamīnu A, C vitamīna un E vitamīna prātā, šeit ir daži super garnīrs receptes. Katrs recepte ir bagāta ar vismaz divos no šiem antioksidantiem.

Šī recepte ir bagāta ar A vitamīnu un C vitamīnu (plus daži kalcija no jogurta un daži vitamīnu E, ja jūs izmantojat mandeles).

Padara 2 porcijas.

Saldie kartupeļi ir visas trīs no šiem antioksidantiem: vitamīnus A, C un E! Un tie ir zvaigzne sastāvdaļa šajā garnīrs. Jūs varat veikt šo recepti bez pīlinga saldie kartupeļi vai ābolus. Mizas vai nav mizu, tas ir atkarīgs no jums.

Padara 6 porcijas.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa