sulforaphane: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Glukosinolāta de sulforaphane, SFN, Sulforafane, sulforaphane glukosinolāta, Sulforofano, Sulphoraphane, 1-isothiocayanate-4-metil-sulfonil butāns.

Sulforaphane ir ķīmiska atrodama noteikta veida dārzeņiem, piemēram, brokoļi, kāposti, un ziedkāpostiem; Sulforaphane tiek izmantots, lai novērstu prostatas vēža un citu veidu vēzi.

Sulforaphane var palielināt nāves vēža šūnas.

Nepietiekama Pierādījumi fo; Novērst vēzi; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti sulforaphane šiem lietojumiem.

Sulforaphane ir droši, ja to izmanto atrastajiem pārtikas produktos daudzumos. Bet tur nav pietiekami daudz informācijas pieejama zināt, vai tas ir droši lietot iekšķīgi kā zāles; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: sulforaphane ir droši atrodami pārtikā daudzumos, bet tur nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, ja tas ir droši, lielākām summām, kas tiek izmantoti kā zāles.

Daži medikamenti tiek mainīti un sadalīti pa aknām; Sulforaphane varētu samazināties, cik ātri aknas sabojājas dažus medikamentus. Ņemot sulforaphane kopā ar dažiem medikamentiem, kas tiek mainīti ar aknām var palielināt iedarbību un blakusparādības dažu medikamentu. Pirms sulforaphane runāt ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs lietojat kādas zāles, kas tiek mainīti aknās; Dažas zāles, kas tiek mainīti ar aknām ietver klozapīnu (Clozaril), cyclobenzaprine (Flexeril), fluvoksamīnu (Luvox), haloperidolu (Haldol), imipramīns (Tofranil), meksiletīns (Mexitil), olanzapīna (Zyprexa), pentazocīnu (Talwin), propranololu (Inderal), takrīns (Cognex), teofilīns, zileitons (Zyflo), Zolmitriptan (Zomig), un citi.

Atbilstošā deva sulforaphane ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās sulforaphane. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Barcelo S, Mace K, Pfeifer AM, Chipman JK. Production of DNA grīstu pārtraukumiem, izmantojot N-nitrosodimethylamine un 2-amino-3-metil-[4,5-f] hinolīna in THLE šūnu, kas ekspresē cilvēka CYP izoenzīmus, un inhibē sulforaphane. Mutat Res 199; 402: 111-20.

Brooks JD, Paton V. Spēcīgi indukcija kancerogēna aizsardzības fermentu ar sulforaphane, iedomātajam prostatas vēža chemopreventive aģents. Prostatas vēža Prostatas Dis 199; 2: S8 ..

Chiao JW, Chung FL, Kancherla R, et al. Sulforaphane un tā metabolītu starpnieku izaugsmes apcietināšanu un apoptozi cilvēku prostatas vēža šūnām. Int J Oncol 200; 20: 631-6 ..

Conaway CC, Getahun SM, Liebes LL, et al. Izvietojums glikozinolātu un sulforaphane cilvēkiem pēc ieņemšanas tvaicētiem un svaigu brokoļiem. Nutr Vēzis 200; 38: 168-78 ..

Heiss E, Herhaus C, Klimo K, et al. Nuclear faktors kappa B ir molekulārais mērķis sulforaphane mediētās pretiekaisuma mehānismus. J Biol Chem 200; 276: 32008-15.

Hintze KJ, Keck AS, Finley JW, Jeffery EH. Indukcija aknu thioredoxin reduktāzes aktivitāte pa sulforaphane, gan Hepa1c1c7 šūnās un vīriešu Fisher 344 žurkām. J Nutr Biochem 200; 14: 173-9.

Nestle M. brokoļi kāposti vēža profilaksei. Nutr Rev 199; 56: 127-30 ..

Park EJ, Pezzuto JM. Botanicals vēža chemoprevention. Vēzis metastāzes Rev 200; 21: 231-55.

Vermeulen M, van Rooijen HJ, Vaes WH. Analīze izotiocianātu mercapturic skābju urīnā a biomarķieru par krustziežus dārzeņu uzņemšanu. J Agric Food Chem 200; 51: 3554-9 ..

Wu, L, NOYAN Ashraf MH, Facci M, et al. Uztura pieeja, lai mazinātu oksidatīvo stresu, hipertensiju un iekaisumu, sirds un asinsvadu sistēmā. Proc Natl Acad Sci U S A 200; 101: 7094-9.

Zhang J, Svehlikova V, Bao Y, et al. Sinerģija starp sulforaphane un selēna indukcijas thioredoxin reduktāzes 1. prasa gan transkripcijas un translācijas modulāciju. Kancerogenitāte 200; 24: 497-503 ..

Zhang Y, Callaway EK. Augsta šūnu uzkrāšanās sulphoraphane, uztura anticarcinogen, seko strauja transporter mediēto eksportu kā glutationa konjugāts. Biochem J 200; 364: 301-7 ..

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija