sulfasalazīns par ankilozējošā spondilīta

Sulfasalazīns ir zāles, kas izgatavoti no salicilskābes -The pati aktīvā viela atrodama aspirīna -plus antibiotikas sauc sulfapyridine. Zāles nāk laiks tablešu iekšķīgi.

Sulfasalazīns samazina iekaisumu, bet precīzs veids tas notiek, nav zināms. Tas ir ticis izmantots, lai samazinātu zarnu iekaisuma zarnu trakta iekaisuma slimību ārstēšanai, piemēram, Krona slimības un locītavu iekaisuma reimatoīdo artrītu. Vēl nesen, tas tika izmantots, lai cīnītos iekaisumu ankilozējošā spondilīta, bet tas nešķiet strādāt mugurkaula. Tas ir daudz efektīvāks, ja ankilozējošais spondilīts izraisa simptomus citās jomās, piemēram, pleciem un papēžiem.

Ankilozējošo spondilītu izraisa sāpes, stīvumu un pietūkums mugurkaula un dažkārt citas jomas, piemēram, gurniem, krūšu kurvja sienas un papēži. Daudzi cilvēki, kas ir ankilozējošais spondilīts ir arī zarnu iekaisuma slimība. Sulfasalazīns palīdz, samazinot zarnu iekaisumu un sāpes (vēdera) sāpes.

Sulfasalazīns var palīdzēt kontrolēt sāpes un iekaisumu dažiem cilvēkiem jomās, kas nav mugurkaula. Tās efektivitāte vēl tiek pētīta. 1

Visas zāles ir blakusparādības. Bet daudzi cilvēki nejūtas blakusparādības, vai viņi spēj tikt galā ar tiem. Vaicājiet farmaceitam par blakusparādībām katras zāles esat lietojis. Blakusparādības ir uzskaitītas arī informāciju, kas nāk ar medicīnu.

Šeit ir dažas svarīgas lietas, kas domā par

Zvaniet savam ārstam vai citus ārkārtas pakalpojumus uzreiz, ja jums ir

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

Biežas blakusparādības šīs zāles iekļaut

Skatīt narkotiku Lūgums Pilns blakusparādības. (Zāļu Atsauce nav pieejama visās sistēmās.)

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir alerģija pret aspirīnu, sulfa narkotikām, vai jebkuru citu narkotiku. Un būt pārliecināts, ka viņš vai viņa zina par visām zālēm, vitamīniem vai citām piedevām, ko lietojat.

Parasti ieguvumi zāļu ir svarīgāki nekā sīkām blakusparādības; Blakusparādības var iet prom pēc esat lietojis zāles uz brīdi; Ja blakusparādības joprojām raizēties jūs, un jūs brīnums, ja jums vajadzētu paturēt lietot zāles, zvaniet savam ārstam. Viņš vai viņa, iespējams, var samazināt devu vai mainīt zāles. Nav pēkšņi atmest lietot zāles, ja vien Jūsu ārsts.

Apgrūtināta elpošana; Pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Jūs varētu būt jutīgi pret saules gaismu, ņemot sulfasalazīns. Valkāt saulesbrilles, un izmantot saules.

Medicīna ir viens no daudzajiem instrumentiem ārsts, lai ārstētu veselības problēmas. Ņemot zāles, kā ārsts iesaka uzlabos Jūsu veselību un var novērst nākotnes problēmas. Ja jums nav veikt jūsu zāles pareizi, jums var nodot savu veselību (un varbūt savu dzīvi) riskam.

Ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēkiem ir problēmas, ņemot savu zāles. Bet vairumā gadījumu, ir kaut kas jūs varat darīt. Ierosinājumus par to, kā strādāt ap kopīgas problēmas, medikamentus, kā norādīts.

Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, krūšu -feeding, vai plānojat grūtniecību, nav nekādas zāles lietot, ja vien ārsts Jums. Dažas zāles var kaitēt Jūsu bērnam. Tas ietver recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus, augi un bagātinātājiem. Un pārliecinieties, ka visi jūsu ārsti zina, ka Jums ir iestājusies grūtniecība, krūšu -feeding, vai plānojat grūtniecību.

Follow-up aprūpe ir būtiska daļa no ārstēšanas un drošību. Noteikti darīt un iet uz visām tikšanās, un sazinieties ar ārstu, ja jums ir problēmas. Tā ir arī laba ideja zināt savus testa rezultātus un saglabāt sarakstu ar zālēm, ko lietojat.

Pabeigt jauno medikamentu informācijas veidlapu (PDF) (Kas ir PDF dokuments?), Lai palīdzētu jums saprast šīs zāles.

Arnett FC (2008). Seronegatīvi spondyloarthritis. In DC Dale, DD Federman, EDS., ACP Medicine, 15. nodaļa, vīrs. 3. New York.

E. Gregory Thompson, MD – Internal medicin; Richa Dhawan, MD – Reimatoloģija

9. septembris 2014

nātrene; Sāpes locītavās; Nepārtraukts galvassāpes; Nieze vai izsitumi.

Ādas jutība pret saules gaismu; Sāpes vēderā, slikta dūša, apetītes zudums; Caureja.