Sudafed

Terapeitiskās klase: tūskas

Izmanto Sudafed

Farmakoloģiska klase: Alpha-adrenoreceptoru agonisti

Daži no šiem preparātiem ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Nedod nekādas pār-the-counter (OTC) klepus un aukstā zāles uz bērnu vai bērnu līdz 4 gadu vecumam. Šo zāļu lietošana ļoti maziem bērniem var izraisīt nopietnas vai, iespējams, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pseidoefedrīnu var būt vairāk var izraisīt blakusparādības zīdaiņiem, īpaši jaundzimušo un priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem, nekā vecākiem bērniem un pieaugušajiem.

Nedod nekādas pār-the-counter (OTC) klepus un aukstā zāles uz bērnu vai bērnu līdz 4 gadu vecumam. Šo zāļu lietošana ļoti maziem bērniem var izraisīt nopietnas vai, iespējams, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Pirms Izmantojot Sudafed

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu pseidoefedrīnu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur pseidoefedrīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Sudafed. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Pacientiem, kas lietoja pseidoefedrīnu pagarināts darbības kapsulas

Pacientiem, kas lietoja pseidoefedrīnu pagarināts darbības tabletes

Lai palīdzētu novērst problēmas miega, veikt pēdējo devu pseidoefedrīna par katru dienu, dažas stundas pirms gulētiešanas. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ieteikts uz etiķetes (parasti 7 dienas), ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana pseidoefedrīna

Ja simptomi neuzlabojas 7 dienu laikā vai arī, ja jums ir arī augstu temperatūru, sazinieties ar savu ārstu, jo šīs pazīmes var nozīmēt, ka jums ir citas veselības problēmas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Sudafed

Grūtniecība kategorija N Nav klasificēts

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Aizlikts deguns epinefrīns aktuāls, fenilefrīns, nātrija hlorīds deguna, pseidoefedrīns, Afrin, doxylamine, Claritine-D, Unisom SleepTabs, Bromfed, oksimetazolīna deguna, SudoGest, Drixoral, loratadīnu / pseidoefedrīns, Sudafed 12 stundu, Claritine-D 24 stundu, Sudafed PE spiediens + Pain, Neo-Synephrine, Sudafed PE Sastrēgumi, brompheniramine / pseidoefedrīns, nafazolīns deguna, Entex

 vai iet pievienoties Sudafed Sastrēgumi atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

Sudafed blakusparādības

Sudafed Sastrēgumu (pseudoephedrine)