subsys

Kas ir Subsys?

Subsys aerosols lieto “izrāviens” vēža sāpes, kas nekontrolē citām zālēm. Subsys ir kopā ar citiem ne-fentanila narkotisko pretsāpju zāles, kas tiek izmantota visu diennakti. Šis medikaments ir ne uz sāpju ārstēšanai, kas nav vēzis saistītu, tādi, kā sāpes no operācijas vai zobu darbu, migrēnas galvassāpes, vai muguras sāpes.

Subsys var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Neizmantojiet Subsys aizstāt cita veida fentanila, piemēram, Actiq, Fentora, Onsolis, Duragesic, Lazanda vai ģenērisko zīmoliem Subsys (injekcijas, ādas plāksteris, izšķīdinot filmu, vai “konfekte” ierīce). Subsys ir pieejami tikai no sertificēta aptiekā saskaņā ar īpašu programmu. Jums jābūt reģistrētam programmā un izprast riskus un ieguvumus lietojat šīs zāles.

Svarīga informācija

Nelietojiet Subsys aerosolu, ja vien jūs jau ārstē ar līdzīgu opioīdu pretsāpju zāles, un jūsu ķermenis ir toleranta uz to. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jūs neesat pārliecināts, ka jūs esat opioīdu tolerantu.

Subsys nav paredzēts sāpju ārstēšanai, kas nav vēzis saistītu, tādi, kā sāpes no operācijas vai zobu darbu, migrēnas galvassāpes, vai muguras sāpes.

Fentanils var palēnināt vai apturēt savu elpošanu, jo īpaši, ja jūs sākat lietot šīs zāles, vai ikreiz, kad tiek mainīts deva. Nekad veikt Subsys lielākos daudzumos, vai ilgāk nekā norādītais.

Dažas zāles var mijiedarboties ar fentanilu un pasliktināt ietekmi uz savu elpošanu. Pirms šo zāļu lietošanas, pastāstiet savam ārstam, ja Jūs lietojat antibiotikas vai kādas zāles, lai ārstētu augstu asinsspiedienu, sirds ritma traucējumi, depresija, vai vīrusu infekcijas, piemēram, hepatītu, HIV vai AIDS.

Pirms izmantot Subsys

Uzglabāt Subsys nepieejamā bērniem. Fentanila summa katrā Subsys smidzināšanas iekārta var būt letāls bērniem.

Fentanils var būt ieradums formēšana, pat regulāri devās. Lietot šīs zāles tieši tā, kā noteicis ārsts. Nekad dalīties zāles ar citu personu. Nepareiza ar narkotisko pretsāpju zāles var izraisīt atkarību, pārdozēšana vai nāves, jo īpaši bērna vai citas personas, izmantojot zāles bez receptes.

Nelietojiet Subsys ja vien jūs jau ārstē ar līdzīgu opioīdu pretsāpju zāles, un jūsu ķermenis ir toleranta uz to. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jūs neesat pārliecināts, ka jūs esat opioīdu tolerantu.

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja Jums ir alerģija pret fentanilu.

Dažas zāles var mijiedarboties ar fentanilu un pasliktināt ietekmi uz savu elpošanu. Pirms šo zāļu lietošanas, pastāstiet savam ārstam, ja Jūs lietojat antibiotikas vai kādas zāles, lai ārstētu augstu asinsspiedienu, sirds ritma traucējumi, depresija, vai vīrusu infekcijas, piemēram, hepatītu, HIV vai AIDS.

Fentanils var būt ieradums formēšana, pat regulāri devās. Nekad dalīties Subsys ar citu personu, jo īpaši kāds ar vēsturi narkomānija vai atkarība. Uzglabāt zāles vietā, kur citi nevar saņemt uz to. Pārdod vai atsakoties Subsys jebkurai citai personai ir pretlikumīga.

Dažas zāles var mijiedarboties ar fentanilu un radīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindromu. Pārliecinieties, ka jūsu ārsts zina, ja lietojat zāles depresijas, psihisku slimību, Parkinsona slimības, migrēna galvassāpes, smagas infekcijas, vai novēršanu slikta dūša un vemšana. pirms jebkādu izmaiņu, kā un kad jūs veikt jūsu zāles, konsultējieties ar ārstu.

Lai pārliecinātos Subsys ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

jebkāda veida elpošanas problēmas vai plaušu slimība

vēsture galvas traumas, smadzeņu audzējs, vai krampju

zems asinsspiediens, lēni sirdsdarbību vai citas sirds ritma traucējumi

garīgās slimības, piemēram, depresija, šizofrēnija vai halucinācijas

personīgā vai ģimenes anamnēzē narkotiku vai alkohola atkarības

aknu vai nieru slimība; vai

mutes čūlas vai čūlas.

Pastāstiet ārstam, ja ir bērni, kas dzīvo mājās, kur jūs uzglabāt šīs zāles. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Fentanila summa katrā Subsys smidzināšanas iekārta var būt letāls bērniem.

Subsys ir vairāk var izraisīt elpošanas problēmas gados vecākiem pieaugušajiem un cilvēkiem, kuri ir smagi slimi, cieš nepietiekama uztura dēļ, vai citādi novājinātiem.

Ja jūs izmantojat Subsys grūtniecības laikā, Jūsu bērns var kļūt atkarīga no fentanila. Tas var izraisīt dzīvībai bīstamas abstinences simptomus bērnam pēc piedzimšanas. Dzimušajiem atkarīga ieradums formēšana zāles var būt nepieciešama medicīniska ārstēšana vairākas nedēļas. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību

Fentanils var izraisīt miegainību, elpošanas problēmas, vai atkarības un abstinences simptomus ar zīdaini. Nebarojiet bērnu ar krūti, kamēr lietojat šīs zāles.

Kā man būtu jāņem Subsys?

Izmantojiet Subsys tieši kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Fentanils var palēnināt vai apturēt savu elpošanu. Lietot šīs zāles tieši tā, kā noteicis ārsts. Nepareiza ar narkotisko pretsāpju zāles var izraisīt atkarību, pārdozēšanu, vai nāve. Pastāstiet ārstam, ja zāles, šķiet, vairs nedarbojas, kā arī mazināja sāpes.

Neizmantojiet Subsys aizstāt cita veida fentanila, piemēram, Actiq, Fentora, Onsolis, Duragesic, Lazanda vai ģenērisko zīmoliem fentanila (injekcijas, ādas plāksteris, izšķīdinot filmu, vai “konfekte” ierīce).

Ja jūs pāriet uz Subsys no cita veida fentanila, jums nebūs izmantot to pašu devu. Jums jāsāk ar mazāko devu (100 mikrogrami). Jūsu ārsts var mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus.

Pavērsiet Subsys sprauslu mutē, paceliet savu mēli, un apsmidzina zāles zem mēles. Turiet šķidrumu zem mēles 30 līdz 60 sekundes. Vai nav iespļaut, norīt, vai izskalot muti šajā laikā.

Jūs varat izmantot otru devu Subsys 30 minūtes pēc pirmās. Izmantojiet tikai tādu pašu spēku un sasniegs jūs izmanto pirmās devas. Zvaniet savam ārstam, ja jums vēl joprojām ir sāpes, ņemot otro tableti. Nelietojiet vairāk kā 2 devas katrā epizodē vēža sāpes.

Nav pret vairāk nekā 4 sāpju epizodes dienā ar Subsys. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir sāpju vairāk nekā 4 reizes vienā dienā.

Nepārtrauciet lietot Subsys pēkšņi, vai jūs varētu būt nepatīkamas abstinences simptomus. Jautājiet ārstam, kā droši pārtraukt lietot šīs zāles.

Uzglabāt oriģinālā iepakojumā istabas temperatūrā, prom no karstuma un mitruma. Sekot summu medicīnā lieto. Fentanils ir narkotiku ļaunprātīgas izmantošanas, un jums ir jāapzinās, ja kāds izmanto jūsu zāles nepareizi vai bez receptes.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Fentanila summa katrā Subsys smidzināšanas iekārta var būt letāls bērniem.

Rūpīgi sekojiet instrukcijām apglabāšanas kad šīs zāles vairs nav vajadzīgs. Atbrīvojieties no Subsys smidzināšanas vienībām apglabāšanas maisos nodrošināti ar šo medikamentu. Iztukšot neizlietoto smidzināšanas vienības uz apglabāšanas pudelē.

Tā Subsys izmanto sāpes, jums nav iespējams palaist garām devu. Izlaist jebkuru aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

 Fentanils pārdozēšana var būt letāls, jo īpaši bērna vai citas personas, izmantojot zāles bez receptes. Pārdozēšanas simptomi var ietvert galējās miegainību, vājš pulss un lēna elpošana (elpošana var apstāties).

Kas notiek, ja es garām devu?

Šīs zāles var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Izvairieties no braukšanas vai apkalpot mehānismus, kamēr jūs zināt, kā Subsys skars jūs. Reibonis vai smaga miegainību var izraisīt kritienus vai citus negadījumus.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Nelietojiet alkoholu. Bīstamas blakusparādības vai nāve var rasties, ja alkohols tiek apvienota ar fentanilu.

Greipfrūtu un greipfrūtu sula var mijiedarboties ar fentanilu un izraisīt nevēlamas blakusparādības. Izvairīties no greipfrūtu produktu lietošanas laikā Subsys.

Ko vajadzētu izvairīties?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kādas pazīmes alerģiskas reakcijas pret Subsys: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

lēna sirdsdarbība, vāja vai sekla elpošana, sighing, smaga miegainība, sajūta kā jūs varētu iet ārā

Subsys blakusparādības

apjukums, ekstrēms bailes, neparastas domas vai uzvedība

bāla āda, sajūta elpas trūkums, strauja sirdsdarbība, grūtības koncentrēties

neauglība, neatbildētos menstruācijas, impotence, seksuālas problēmas, ar interesi par seksu zaudēšanu

zems kortizola līmenis – slikta dūša, vemšana, apetītes zudums, reibonis, pasliktināšanās nogurums vai vājums; vai

dehidratācija simptomi – slikta ļoti izslāpis vai karsts, nespēja urinēt, stipru svīšanu, vai karstu un sausu ādu.

Meklēt medicīnisko palīdzību uzreiz, ja Jums ir simptomi serotonīna sindroma, piemēram: uzbudinājums, halucinācijas, drudzis, svīšana, drebuļi, paātrināta sirdsdarbība, muskuļu stīvums, raustīšanās, koordinācijas, slikta dūša, vemšana, caureja vai zaudējumiem.

Bieži Subsys blakusparādības var būt

aizcietējums, slikta dūša

miegainība; vai

galvassāpes.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Dažas zāles var izraisīt nevēlamas vai bīstamas sekas, ja to izmanto ar fentanilu. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad, un jebkurš zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

Izmantojot šīs zāles ar citām zālēm, kas padara jūs miegains vai lēni jūsu elpošana var izraisīt bīstamas vai dzīvībai bīstamas blakusparādības. Pirms izmantojat Subsys ar miega tableti, nomierinošs vai trankvilizatora, citas narkotiskās sāpju zāles, muskuļu relaxer, vai zāles pret nemiers, krampji, augsts asinsspiediens, sirds ritma traucējumi, vai vīrusu infekcijas, piemēram, hepatītu vai HIV jautājiet savam ārstam.

Jums nevajadzētu lietot fentanilu, ja esat lietojis MAO inhibitoru pēdējo 14 dienu laikā. Bīstama mijiedarbība varētu notikt. MAO inhibitori ietver izokarboksazīds, linezolīdu, metilēnzilā injekcijas, fenelzīns, rasagilīnu, selegilīnu, tranilcipromīns, un citi.

Citas zāles var mijiedarboties ar Subsys, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie mijiedarbība ir uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi. Pastāstiet ārstam par visām jūsu zāles un jebkuru sākat vai pārtraucat lietot ārstēšanas laikā.

5.04.2016-03-28, 10:27:09.

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs 2 High potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Hroniskas sāpes tramadolu, oksikodona, Cymbalta, Percocet, duloksetīna, fentanils, morfīns, Dilaudid, oxycontin, metadons, Ultram, hidromorfonu

Citu narkotisko vielu ietekmē Subsys?

Sāpju fentanilu, Actiq, Fentora, Abstral, Lazanda, Onsolis

Subsys (fentanilu)