stuttering – topic pārskats

Stuttering ir runas problēmas, kurās jūs varētu atkārtot, izvilkt, nav pilnīgs, vai izlaist vārdus vai skaņas, bez jēgu. Problēma var būt no vieglas līdz smagas.

Hipofīzes audzējs ir pieaugums patoloģiskas šūnu audiem hipofīzes; Hipofīzes audzēji veidojas hipofīzes, zirņu lieluma ērģelēm centrā smadzenēs, tieši virs muguras deguna. Hipofīzes dažkārt sauc par “master endokrīno dziedzeru”, jo tas padara hormonus, kas ietekmē to, kā daudzas ķermeņa daļas darbu. Tā arī kontrolē hormoni, ko daudzi citi dziedzeri organismā. Anatomija iekšpusē smadzenēs, parādot čiekurveidīgs un hipofīzes dziedzeri, optikas …

Stostīšanās, kas ilgst vai pasliktinās laika gaitā sauc attīstības stuttering. Šī stostās veids var būt neērts un grūti tikt galā ar. Tas, iespējams, nebūs labāks bez ārstēšanas.

Stostīšanās notiek, kad smadzenes nevar nosūtīt un saņemt ziņas kā parasti. Ārsti nezina, kāpēc tas notiek.

Stuttering var darboties ģimenē. To var izraisīja lietas, piemēram, stress vai attīstības aizkavēšanos.

Retos gadījumos, stuttering var izraisīt smadzeņu bojājumus, piemēram, pēc galvas traumas vai insultu.

Cilvēki, kuri stostās, var

Jūs ievērosiet, ka jūsu bērns rausta valodu vairāk, kad viņš vai viņa ir sajūsmā, noraizējies, uzsvēra, vai noguris. Ņemot uzdot vai atbildēt uz jautājumiem, vai izskaidrot kaut kompleksu var izraisīt vai palielināt stostīšanās.

To pašu var teikt arī par pusaudžiem un pieaugušajiem, kas stostīties. Tā ir tendence pasliktināties pie stresa reizes, piemēram, publiskās uzstāšanās laikā. Tā bieži nenotiek darbības, piemēram, dziedāšanas laikā, whispering, runājot, vienlaikus atsevišķi vai uz mājdzīvniekiem, vai lasīt skaļi.

Atkārtot skaņas, vārdu daļas, un dažreiz veselu vārdu; Izņemt (pagarināt) skaņas vai zilbes. Piemēram, bērns var teikt: “Es esmu fffive gadiem;. Mēģiniet pateikt vārdu vai veidotu skaņu, bet nav skaņas nāk ārā Tās var arī pauzes starp vārdiem vai ar vārdu, izmantot citu vārdu vietā vārdu tas ir grūti runāt; Rādīt spriedzi vai diskomfortu, bet runā, izmantot tikai daļu no frāzes; Pievienot vārdus vai frāzes, kas nav saistīti.