STREP kakls-kad zvanīt ārstam

Mutes veselības tendences

Zvaniet ārsts šodien, ja jums ir

Zvaniet savam ārstam, ja simptomi neuzlabojas pēc 2 dienu ārstēšanas ar antibiotikām.

Uzmanīgas gaidīšana ir lietderīgi, ja jūsu iekaisis kakls notiek ar tādiem simptomiem kā tādas, saaukstēšanās, piemēram, šķaudīšana, klepus, un iesnas vai aizlikts deguns. Kopumā, jo vairāk no šiem simptomiem, jums ir, jo mazāk ticams ir tas, ka jūsu iekaisis kakls izraisa STREP infekcija. Jūs varat mēģināt mājās ārstēšanu, ja jūsu iekaisis kakls nav smaga un jums ir citi simptomi saaukstēšanās.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, ko darīt, ja jums ir iekaisis kakls simptomi, iekaisis kakls un kakla problēmas.

Šādas veselības speciālisti var novērtēt iekaisis kakls, darīt ātri testus vai rīkles kultūrām, un, ja nepieciešams izrakstīt ārstēšana ar antibiotikām

Ja operācija, lai likvidētu hroniski palielinātas vai inficētās mandeles vai adenoīdi ir ierosināts, jūs var nodot uz otolaryngologist.

Lai sagatavotu savu iecelšanu, Making lielāko daļu jūsu iecelšanu.

Jūs \ ‘ll atrast padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

Jūs esat šobrīd

Tikai 18,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē nekad diegs. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Floss noņem ēdienu nokļuvusi starp zobiem un noņem plēvi baktēriju, kas veido tur pirms izrādās perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mēģiniet flossing tikai vienu zobu, lai sāktu.

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis vēl 3 dienas!

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā, bet jūs labi pa ceļam uz padarot pozitīva ietekme uz jūsu zobiem un smaganām. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis visiem 7 dienām!

Tikai 50,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē diegs dienā, un labu jums, ka jūs esat viens no viņiem! Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Apsveicam ar labu mutes veselības paradumu!

Jūs atradīsiet padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

AVOTI

Zobārstu asociācija, veseliem cilvēkiem 2010

Sarkana izsitumi, kas jūtas kā smilšpapīrs. Tas var norādīt, skarlatīnu; Miega traucējumi, jo jūsu kakls bloķē pietūkušas mandeles vai adenoīdi.

Weaknes; Elpas breat; Kopīga pai; Paaugstināts sarkano izsitumi vai mezgliņi zem slēpes; Nekontrolēta, saraustītas kustības rokās vai kājās

Pediatricia; Ģimenes docto; Nurse Practitione; Ārsta assistan; Internis; Otolaringologs (ausu, deguna, kakla un speciālists)