stostīšanās: riska faktori – topic pārskats

izvērtējumu par stostās laikā, veselības aprūpes speciālistu apsvērs bērna riska faktorus, lai palīdzētu noskaidrot, vai problēma ir īslaicīga (normāla disfluency) vai, visticamāk, turpināsies (attīstības stuttering).

importan; Ir iespējams, ka galvenais nosaukums Ziņojuma Kawasaki slimība nav vārdu jūs gaidīts. Lūdzu, pārbaudiet sinonīmus uzskaitīti, lai atrastu citu vārdu (-s) un traucējumi apakšnodaļas (-us), uz ko attiecas šis ziņojums.

Parasti katrs riska faktors vērā atsevišķi nav būtisks. Drīzāk katra riska faktora spēks un cik daudz ir klāt, var palīdzēt ar veselības aprūpes speciālistu noteiktu, vai stuttering varētu būt ilgtermiņa problēma.

Ņemot ģimenes loceklim, kura stostīšanās neatrisināja pati; Ir vīrieši. Zēni biežāk nekā meitenes, lai saglabātu stostīšanās; Vecums, ka tas sākas. Bērni, kuri sāk stostīties pirms 3½ vecuma biežāk pāraugt, nekā bērniem, kuri sāk stostīties pie cienījamā vecumā; Laiks, ka tas ir ilga. Bērns, kurš stostījās vismaz 6 mēnešiem, var būt mazāk varētu pāraugt to viņa vai viņas. Ja tas turpinājās ilgāk par 12 mēnešiem, tur ir pat mazāk iespēju, ka bērns būs pāraugt to viņa vai viņas; Kā skaidri runas ir. Bērns, kurš skaidri runā ar maz, ja tādi ir, runas kļūdas var būt biežāk pāraugt stostīšanās nekā bērnam, kura runas kļūdas padarīt viņam vai viņai grūti saprast; Ņemot runas pārkāpumus, kas ilga 18 mēnešus vai vairāk.