st. asinszāle (Hypericum perforatum) fona

Dabas Standard® Pacientu Monogrāfija, Copyright © 2016 (). Visas tiesības aizsargātas. Commercial izplatīšana aizliegta. Šī monogrāfija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevajadzētu interpretēt kā specifisku medicīnisko palīdzību. Jums vajadzētu konsultēties ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lēmumu pieņemšanas par terapiju un / vai veselības stāvokli.

Ekstrakti Hypericum perforatum L. (asinszāli) ir ieteicama tradicionāli plašu medicīnisko stāvokli. Visbiežākās Mūsdienu izmantošana Asinszāles ir depresija. Pētījumi liecina, asinszāle, var būt tikpat efektīvs kā triciklisko antidepresantu (TCAS) un selektīvs serotonīna atpakaļsaistes inhibitoru (SSAI) antidepresantu vieglas vai vidēji smagas depresijas.

Kopumā, pierādījumi liecina, asinszāle, var būt efektīva vieglas līdz vidēji smagas depresijas. Par smagu depresiju pierādījumi joprojām ir neskaidrs.

Asinszāle var radīt nopietnas mijiedarbību ar recepšu medikamentiem, garšaugi, vai papildinājumiem. Tāpēc, cilvēki, kas izmanto kādas zāles vajadzētu konsultēties ar savu veselības aprūpes sniedzējiem, tostarp farmaceitam, pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Šī pierādījumiem balstītu monogrāfija sagatavoja Dabas Standard sadarbību pētniecības