sporta saistītu dehidratācija – tēmu pārskats

Lielākā daļa cilvēku zaudēt tik daudz kā 1 qt (1 L) līdz 2 qt (2 L) šķidruma 1 stundu slodzes laikā. Kad esat nedzer pietiekami daudz šķidruma, jūsu muskuļi nogurst ātrāk, un jums var būt krampji kājās staigājot vai skriešanu.

Dzert daudz ūdens katru dienu; Veikt ūdens ar jums, kad jūs izmantot; Izvairieties alkoholiskos dzērienus, kas palielina dehidratācija un padarīt to grūti pieņemt labus lēmumus; Nelietojiet sāls tabletes. Lielākā daļa cilvēku iegūt daudz sāls savā uzturā. Ja jūs uztraucaties par aizstājot minerālvielas zaudētos caur svīšana, izmantojiet sporta dzēriens; Pārtraukt darboties ārpus telpām vai izmantot, ja jūs kļūstat reibonis vai reibonis, vai jūs jūtaties ļoti noguris.

Ja esat sportists, jūs varat zaudēt tik daudz kā 3 QT (3 L) šķidruma stundu intensīva treniņa laikā. Šķidruma zudums izturības darbībām, piemēram, distanču skriešana, riteņbraukšana, liela pārgājieni vai distanču slēpošana var būt smagas. Šie darbības veidi var ātri novest pie karstuma.

Izturības sportisti, dehidratācija var izraisīt simptomus, ko sauc par post-extreme izturības sindroms (pees). Simptomi pees ietver samazināta ķermeņa temperatūru, slikta dūša, vemšana, caureja, reibonis, galvassāpes, muskuļu krampji, un nespēju dzert šķidrumu.

Distanču skrējēji un citi izturības sportisti nav vienīgie, ir problēmas ar dehidratāciju. Futbols, basketbols, un hokejisti visi var zaudēt lielu daudzumu šķidruma spēles laikā. Vidusskolas un koledžu cīkstoņi bieži samazina to šķidruma uzņemšanu un pirms spēles, lai veicinātu pārmērīga svīšana “darīt svaru.”

Lai pasargātu sevi no dehidratācijas

Ir svarīgi, lai aizsargātu sevi no dehidratācijas jo ļoti karstā vai sausā laikā un augstā līmeņa paaugstināšanās. Exercise sākumā dienā vai vēlāk vakarā, kad tas ir vēsāks.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …