Sporanox

Itrakonazols nedrīkst lietot ārstēšanai onihomikozes pacientiem ar pierādītu kambara disfunkciju, piemēram, sastrēguma sirds mazspēju (SSM) vai anamnēzē CHF. Ja administrēšanas itrakonazola kapsulu vai tablešu laikā pazīmes vai simptomi CHF notiek, pārtrauciet administrāciju. Ja administrēšanas itrakonazolu šķīduma iekšķīgai laikā parādās pazīmes vai simptomi, sastrēguma sirds mazspēju, turpināja itrakonazolu izmantošana būtu jāpārvērtē. Vienlaicīgi itrakonazola ar šādām zālēm ir kontrindicēta: cisaprīds, dizopiramīds, dofetilīds, dronedaronu, eplerenone, melno rudzu graudu alkaloīdi (piemēram, dihidroergotamīnu, ergometrine [ergonovīns], ergotamīns, metilergometrīns [Metilergonovīns]), felodipīnu, irinotekānu, lovastatīns lurasidone, metadonu, mutes midazolāmu, nisoldipīns, pimozīds, hinidīns, ranolazīns, simvastatīna, ticagrelor, un triazolamu. Pacientiem ar nieru vai aknu darbības traucējumiem vienlaicīga lietošana ir kontrindicēta ar kolhicīnu, fezoterodīna, telitromicīns un solifenacin. Itrakonazols, spēcīgs CYP3A4 inhibitors, var palielināt zāļu koncentrāciju plazmā metabolizētas šajā ceļā. Smagām kardiovaskulārām reakcijām, tai skaitā QT pagarināšanās, torsades de pointes, kambaru tahikardija, sirds apstāšanās un / vai pēkšņas nāves var notikt.

Izmanto Sporanox

Terapeitiskās klase: Pretsēnīšu

Ķīmiskais klase: triazola

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei itrakonazolu nav veikti bērnu populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecumā līdz ietekmei itrakonazolu nav veiktas geriatric iedzīvotāju, nav geriatrijas specifiskas problēmas ir dokumentēti līdz šim. Tomēr gados vecākiem pacientiem ir vairāk iespējams, ir pagaidu vai pastāvīgu dzirdes zudumu vai ir nieru, aknu vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem itrakonazolu.

Pirms Izmantojot Sporanox

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur itrakonazolu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Sporanox. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Itrakonazols šķīdums iekšķīgai strādā savādāk nekā itrakonazola kapsulas, pat tajā pašā devā (skaits miligrami). Neieslēdziet no kapsulām ar šķīdumu iekšķīgai lietošanai, ja vien ārsts Jums.

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus instrukcijā. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Turpināt izmantot šīs zāles par pilnu ārstēšanas laikā, pat ja jūtaties labāk, pēc dažu pirmo devu. Jūsu infekcija nevar noskaidrot, ja Jūs pārtraucat lietot zāles pārāk ātri.

Itrakonazols kapsulas un tabletes jālieto ar pilnu maltīti. Mutvārdu šķidrums vislabāk tukšā dūšā.

Ņemt tabletes vienā un tajā pašā laikā katru dienu.

Pasākums mutvārdu šķidrums ar marķētas mērīšanas karoti vai zāles čempionātā. Ja jums ir piena sēnīte mutē vai rīklē, novietojiet 10 mililitrus (ml) šķidruma mutē, vēziens to mutē vairākas sekundes, un tad norīt to. Atkārtojiet šīs darbības, ja jūsu kopējā deva ir vairāk nekā 10 mL.

Ja lietojat antacīdus (piemēram, Maalox®, Mylanta®, Pepcid® Complete, Rolaids® vai Tums®), ņem antioksidējošā vismaz 1 stundu pirms vai 2 stundas pēc itrakonazolu. Jūs varat arī veikt itrakonazolu ar skābu dzērienu (piemēram, nav diēta cola), ja Jūs lietojat to ar antacīdu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana itrakonazolu

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu. Jums var būt nepieciešams lietot šīs zāles vairākas nedēļas vai mēnešus pirms jūsu infekcija kļūst labāk.

Nelietojiet itrakonazolu, ja jūs lietojat arī šādas zāles: cisaprīds (Propulsid®), dizopiramīds (Norpace®). dofetilīds (Tikosyn®), dronedaronam (Multaq®), eplerenone (Inspra®), felodipīns (Plendil®), irinotekānu (Camptosar®), lurasidone (Latuda®), metadons (Dolophine®), nisoldipīns (Sular®), mutes midazolāms (Versed®), pimozīds (Orap®), hinidīnu (Cardioquin®, Quinaglute®), ranolazīna (Ranexa®), ticagrelor (Brilinta®), triazolāms (Halcion®), dažas zāles, kas samazina holesterīna līmeni (piemēram, lovastatīna, simvastatīna, Mevacor®, Zocor®) vai melnos zāles (piemēram, dihidroergotamīnu, ergometrine, ergotamīns, metilergometrīns, Cafergot®, Ergomar®, Wigraine®). Nelietojiet itrakonazolu kopā ar kolhicīnu (Colcrys®), fezoterodīna (Toviaz®), solifenacin (Vesicare®), vai telitromicīnu (Ketek®), ja Jums ir nieru vai aknu slimība. Šo zāļu lietošana kopā var palielināt savu risku nopietnas blakusparādības.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Sporanox

Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, pirms sākat lietot šīs zāles nagu vai toenail infekciju. Mutvārdu kapsula vai tablete nedrīkst lietot, lai ārstētu onihomikozes grūtniecēm un tiem, kas plāno grūtniecību. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās kamēr lietojat šīs zāles un 2 mēnešus pēc tam, kad pārtraukt to lietot. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs, samazināta urīna izdalīšanās, paplašinātas kakla vēnas, stiprs nogurums, neregulāra elpošana, neregulāra sirdsdarbība, elpas trūkums, sejas pietūkums, pirkstu, kāju vai zemākas kājas, sasprindzinājums krūtīs, satraukumu elpošana, vai svara pieaugums. Tie varētu būt simptomi blakusparādība sauc sastrēguma sirds mazspēja.

Reti, šīs zāles var izraisīt smagas aknu problēmas. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: kuņģa sāpes vai jutīgums, māla krāsas izkārnījumi, tumšs urīns, samazināta apetīte, drudzis, galvassāpes, nieze, apetītes zudums, slikta dūša un vemšana, izsitumi uz ādas zudums, pietūkums pēdu vai apakšējo kāju, neparasts nogurums vai nespēks, vai dzeltenas acis vai ādu.

Šīs zāles var izraisīt nervu problēmas. Zvaniet savam ārstam, ja jūsu āda jūtas kā tas deg, indeksēšanu, nieze, vai ja jums ir nejutīgums, durstīšanas, “adatas un adatas”, vai tirpšanas sajūta, ņemot itrakonazolu.

Uz laiku vai pastāvīgi dzirdes zudums var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kādas izmaiņas jūsu dzirdei.

Šīs zāles var izraisīt reiboni vai ir neskaidra vai redzes dubultošanās. Nebrauciet vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, kamēr jūs zināt, kā šīs zāles Jūs ietekmē.

Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina par visām zālēm, kuras Jūs lietojat, un Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Sporanox blakusparādības

Sporanox (itrakonazols)

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Candida Urīnceļu infekcija flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, Amphocin, flucytosine

Aspergilloze, Aspergilloma itrakonazols, amfotericīnu b, Amphocin, Fungizone, Onmel, Abelcet

Kandidēmijas flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, vorikonazolu, Amphocin

Maksts Raugs Infekcija flukonazols, Nistatīns aktuāls, klotrimazols aktuāls, Diflucan, Acidophilus, mikonazols aktuāls