smēķēšana un sirds slimības

Jūs droši vien zināt, ka cigarešu smēķēšana izraisa elpošanas problēmas un plaušu vēzi. Bet vai jūs zināt, tas arī padara jums vairāk varētu būt sirdslēkme?

Cilvēki, kas smēķē, ir divas līdz četras reizes lielāka iespēja saņemt sirds slimības. Risks ir vēl lielāks sievietēm, kas smēķē un arī veikt pretapaugļošanās tabletes.

Cigarešu dūmi ir arī slikti cilvēki ap jums. Sekundu dūmi var izraisīt sirds slimības un plaušu vēzi cilvēkiem, kuri nesmēķē.

13 Best Quit Smoking-Tips Ever

Nikotīna dūmos

Drīz pēc tam, kad apstāties, jūsu izredzes iegūt sirds slimības vai augsts asinsspiediens kritīsies. Pēc 1 līdz 2 gadiem ne smēķēšanu, jums būs daudz mazāk iespējams iegūt sirds slimības.

Protams, kicking ieradums arī padara jūs mazāk iespējams iegūt plaušu vēzi un daudzu citu veidu vēža, emfizēma, un daudzus citus nopietnus apstākļus.

Bottom line: Izredzes ir jums dzīvot ilgāk, un jūs jūtaties labāk.

Tas palīdz plānot uz priekšu. Noteikt datumu pārtraukt smēķēšanu, un tad pie tā.

Pierakstiet savus iemeslus atmest smēķēšanu. Pārlasīt sarakstu katru dienu, pirms un pēc tam, kad atmest.

Saglabājiet ja jūs smēķējat, kāpēc tu smēķē, un to, ko jūs darāt, kad jūs smēķējat. Jūs uzzināsiet, ko izraisa jums smēķēt.

Jūs varat vispirms pārtraukt smēķēt cigaretes dažās situācijās, piemēram, jūsu darba pārtraukuma laikā vai pēc vakariņām, pirms faktiski atmest.

Izveidojiet sarakstu ar lietām, jūs varat darīt, nevis smēķēšanu. Esi gatavs darīt kaut ko citu, ja jūs vēlaties smēķēt.

Jautājiet savam ārstam par medikamentiem vai par izmantojot nikotīna košļājamo gumiju vai plāksteri. Daži cilvēki uzskata, šie līdzekļi noderīga. Dažiem, jums ir nepieciešama ārsta recepte. Citi ir pieejami pāri letei, kas nozīmē, jums nav nepieciešama recepte.

Pievienoties smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu vai programmu. Sazinieties ar vietējo nodaļu par Lung Association. Ļaujiet ģimene un draugi zina, ka jums ir atmest, un lūgt viņu atbalstu.