skunkss kāposti: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Charogne, Chou Puant, Chou Sconse, Col de Mofeta, Dracontium, Dracontium foetidum, Meadow kāposti, Polecatweed, Skunkweed, Spathyema foetida, SpathyÃma Mouffette, Swamp kāposti, Symplocarpe Chou-Puant, Symplocarpe FÃtide, Symplocarpus foetidus, ..; Skatīt visi vārdi Charogne, Chou Puant, Chou Sconse, Col de Mofeta, Dracontium, Dracontium foetidum, pļavas kāposti, Polecatweed, Skunkweed, Spathyema foetida, SpathyÃma Mouffette, purvs kāposti, Symplocarpe Chou-Puant, Symplocarpe FÃtide, Symplocarpus foetidus, Tabac-du -Diable; Slēpt Names

Skunkss kāposti ir augs, kas izpaužas tā nosaukumu no nepatīkamas smakas tas izdala. Saknes un pazemes stublājs (bumbuļaugi) tiek izmantoti, lai zāles; Cilvēki ņem skunkss kāposti par dažādiem apstākļiem. To lieto, lai ārstētu elpošanas problēmas, tostarp pietūkušas elpceļos (bronhīts), astmu, klepu un garo klepu. To lieto arī sāpīgi apstākļiem, piemēram, locītavu un muskuļu sāpes (reimatisms), galvassāpes un zobu sāpes. Daži cilvēki to izmantot nervu sistēmas traucējumi, ieskaitot spazmas, krampji un epilepsija. Skunkss kāposti tiek izmantots, lai ārstētu infekcijas, piemēram, tārpi, ēdes, un kašķis. Citi izmantošanas veidi ietver ārstēšanu vēža, šķidruma aizture, pārmērīga asiņošana (asiņošana), trauksme, čūskas kodiena, ādas čūlas, šķembas, pietūkumu, un brūces. Skunkss kāposti tiek izmantota arī, lai stimulētu gremošanas sistēmu; Kā pārtikas, jaunieši lapas, saknes, un stiebri ir vārīti un ēd.

Skunkss kāposti satur ķīmiskas vielas, kas mazinātu sāpes un izraisīt relaksāciju.

Nepietiekama Pierādījumi fo; bronhìts; astma; Garais klepus; Locītavu un muskuļu sāpes (reimatisms); galvassāpes; zobu sāpes; spazmas; krampji; epilepsija; Worms; ēdes; kašķis; vēzis; Šķidruma aizture; Pārmērīga asiņošana (asiņošana); nemiers; čūskas kodiena; Ādas čūlas; šķembas; pietūkums; brūces; Stimulējot gremošanas sistēmu; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti skunkss kāposti šiem lietojumiem.

Skunkss kāposti, iespējams SAFE vairumam cilvēku, kad iekšķīgi. Liels daudzums var izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, caureju, galvassāpes, reibonis, pazemināts redzējums, un vēdera krampji; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: Tas, iespējams nedrošs izmantot skunkss kāposti, ja esat grūtniece. Tā varētu sākt mēnešreizes vai izraisīt dzemdes līgumu. Tas var izraisīt aborts; Nav pietiekami daudz ticamas informācijas par drošību, ņemot skunkss kāposti, ja barojat bērnu ar krūti. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu; Kuņģa vai zarnu trakta traucējumi (piemēram, gastroezofageālā atviļņa slimību [GERD], čūlas, čūlainais kolīts vai Krona slimība): Ņemot skunkss kāposti varētu padarīt šos nosacījumus sliktāk; Nierakmeņi: Skunk kāposti satur oksalāts, ķīmisku vielu, ko organisms izmanto, lai nierakmeņi. Ņemot skunkss kāposti varētu padarīt nierakmeņi sliktāk.

Mums pašlaik nav informācijas par skunkss kāposti Mijiedarbība

Atbilstošā deva skunkss kāposti ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās skunkss kāposti. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Berthold, D. A. un Siedow, J. N. Daļēja attīrīšana no cianīda izturīgs alternatīvu oksidāzes no skunkss kāposti (Symplocarpus foetidus) mitohondrijos. Augu Phvsiol 199; 101 (1): 113-119.

Berthold, D. A., Fluke, D. J., un Siedow, J. N. noteikšana molekulārās masas aroid alternatīvo oksidāzes ar radiāciju inaktivācijas analīzi. Biochem.J 5-15-198; 252 (1): 73-77.

Duke JA. CRC rokasgrāmata par ārstniecības augiem. 1st ed. Boca Raton, FL: CRC Press, LLC, 1985.

Hocking GM. Vārdnīca no dabīgiem produktiem. 2nd ed. Medford, OR: Plexus Publishing, 1997.

Ito, T. un Ito, K. Nelineārās dinamika homeothermic temperatūras kontrole skunkss kāposti, Symplocarpus foetidus. Phys Rev E Stat.Nonlin.Soft.Matter phys 200; 72 (5 Pt 1): 051.909.

Onda, Y. un Ito, K. Izmaiņas sastāvā xylem sulas attīstības spadix no skunkss kāposti (Symplocarpus foetidus) laikā. Biosci.Biotechnol.Biochem. 200; 69 (6): 1156-1161.

Rībināt, W. K. un Lee, M. T. Jauni flavonol glikozīdi no lapām Symplocarpus renifolius. Arch Pharm Res 199; 22 (4): 423-429.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija