sirpjveida šūnu slimība: sāpes vadība – topic pārskats

Pain Management tendences

Sāpes ir ilgstoša problēma cilvēkiem, kam ir sirpjveida šūnu anēmija. Lēkmes stipras sāpes var ilgt stundām dienām, un ir grūti ārstēt. Sāpes var būt nogurdinoši aprūpētājiem, kā arī personai sāpes. Sāpes pārvaldības plāns var palīdzēt personai, tikt galā ar hroniskām sāpēm un ar sāpēm, ko izraisa sirpjveida šūnu krīzi.

Urīnpūšļa ir dobu orgānu vēdera lejasdaļā, kas saglabā urīnu. Kā urīnpūslis piepildās, muskuļi tās sienām atpūsties, lai tā varētu paplašināt. Kā urīnpūšļa iztukšošanās urinācijas laikā muskuļi saraujas izspiest urīnu caur urīnizvadkanāla; Vairākas dažādas urīnpūšļa problēmas var izraisīt sāpes. Trīs visbiežāk izraisa urīnpūšļa sāpes ir intersticiāla cistīta, urīnceļu infekcija, un urīnpūšļa vēzi.

Jūsu apsaimniekošanas plāns

Sāpju mājās ir dzīves veids vairumam cilvēku ar sirpjveida šūnu anēmiju. Sirpjveida šūnu sāpes atšķiras no cilvēka uz cilvēku, no vieglas līdz smagas, un no gadījuma uz nemainīgs. Dažiem cilvēkiem ir novērota daudzās sirpjveida šūnu krīzes vai sāpīgi notikumi, pāris reizes gadā. Citi piedzīvot neviens.

Daudzos gadījumos, jūs varat ārstēt vieglu līdz smagu sirpjveida šūnu sāpes mājās ar kombināciju pretsāpju zāles, daudz šķidruma, un komforta pasākumiem, piemēram, apkures spilventiņi vai karstā ūdens pudeles. Nelietojiet apkures spilventiņi ar bērniem.

Sāpīgas notikumi var kļūt smaga un ilgt dienām līdz nedēļām. Šāds galējā sāpes nepieciešama agresīvu sāpes zāles, kas ir jāuzrauga slimnīcā. Ja sāpes pieaug un nav atbrīvots ar ārstēšanu mājās, zvaniet savam ārstam un meklēt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Vieglas līdz vidēji ķermeņa sāpes un sirpjveida šūnu krīzes var novērst,

Precizē jūsu un ārsta vēlmēm pirms laika; Skaidro savas vajadzības uz citiem veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpējas par jums; Piedāvā jums dažas prognozējamību un kontroli krīzes laikā.

Dzeramais daudz ūdens un citu šķidrumu, jo īpaši laikā, pirms un pēc treniņa vai spraiga darbība, un, ja Jums ir drudzis vai infekcija. Dzert pietiekami, lai jūsu urīns ir gaiši dzeltens vai skaidrs kā ūdens; Getting daudz gultas režīms; Turot silts. Auksti temperatūras padara sāpes sliktāk; Exercise uzmanīgi. Ja jūs izmantot dedzīgi, atpūsties, ja jūtaties noguris un dzert daudz šķidruma, lai novērstu dehidratāciju; Centieties, lai samazinātu un pārvaldīt stresu savā dzīvē.