simptomi un cēloņi – atkāpies starpsienu

simptomi

cēloņi

atkāpies starpsienas

atkāpies starpsienas

Vairums starpsienas deformācijas rezultātā bez simptomiem, un jums var pat zināt, jums ir atkāpies starpsienu. Daži starpsienas deformācijas, tomēr var izraisīt šādas pazīmes un simptomus

Redzēt savu ārstu, ja Jums rodas

Atkāpies starpsienu notiek, ja jūsu deguna starpsienas ir būtiski pārvietoti uz vienu pusi, padarot par vienu deguna gaisa pāreja mazāks nekā citi.

Atkāpies starpsienu notiek, ja jūsu deguna starpsienas – plānas sienas, kas atdala jūsu labās un kreisās deguna eju – tiek pārvietoti uz vienu pusi.

Atkāpies starpsienu var izraisīt

Normāls novecošanās process var ietekmēt deguna struktūras, pasliktinot atkāpies starpsienu laika gaitā. Tāpat izmaiņas apmērā pietūkums deguna audu, jo jaunattīstības rinīts vai rhinosinusitis, var akcentētu sašaurināšanos deguna fragmentu no atkāpies starpsienu, kā rezultātā deguna obstrukcijas.

Dažiem cilvēkiem, atkāpies starpsienu ir klāt dzimšanas brīdī – rodas augļa attīstības laikā vai traumas dzemdību laikā. Pēc dzimšanas, atkāpies starpsienu visbiežāk izraisa traumas, kas kustas jūsu deguna starpsienas nevietā. Riska faktori ietver

Ja Jums ir smagi atkāpies starpsienu izraisa deguna obstrukciju, tas var novest pie

Riska faktori

komplikācijas