simptomi un cēloņi – aborts

Vairums spontāno abortu notiek pirms 12. grūtniecības nedēļai.

simptomi

cēloņi

Pazīmes un simptomi aborts varētu ietvert

Ja jums ir pagājuši augļa audus no maksts, ievietojiet to tīrā traukā un lai to savu veselības aprūpes sniedzēju birojā vai slimnīcā analīzei.

riska faktori

Paturiet prātā, ka lielākā daļa sieviešu, kam rodas maksts smērēšanās vai asiņošana pirmajā trimestrī iet tālāk, lai būtu veiksmīgas grūtniecības.

komplikācijas

Vairums spontāno abortu rodas, jo auglis neattīstās normāli. Apmēram 50 procenti no spontāno abortu ir saistītas ar papildu vai trūkstošos hromosomas. Visbiežāk, hromosomu problēmas rodas kļūdas, kas rodas nejauši, jo embrijs dala un aug – ne problēmas mantojuši no vecākiem.

Hromosomu anomālijas var izraisīt

Molārā grūtniecības un daļēju molārā grūtniecība. Ar molārās grūtniecību, abi hromosomas nāk no tēva. Molu attiecība starp grūtniecība ir saistīta ar patoloģisku augšanu placentas; parasti nepastāv augļa attīstību.

Daļējs molārs grūtniecība iestājas tad, kad paliek mātes hromosomas, bet tēvs nodrošina divas hromosomas. Daļējs molārs grūtniecība parasti ir saistīta ar nenormālības placentu, un patoloģisku auglim.

Molārā un daļējas molārā grūtniecību nav dzīvotspējīgas grūtniecība. Molārā un daļējie molārā grūtniecību dažkārt var būt saistīta ar vēža izmaiņām placentu.

Dažos gadījumos, mātes veselības stāvoklis var izraisīt spontāno abortu. piemēri

Ikdienas darbības, piemēram, tie nav izraisīt aborts

Dažādi faktori palielina risku aborts, ieskaitot

Dažas sievietes, kas dzemdēt izstrādāt dzemdes infekcija, ko sauc arī septisko aborts. Pazīmes un simptomi šīs infekcijas ietver