simptomi astmas bērniem un pieaugušajiem

Cilvēki ar astmas simptomi, kad elpceļi savelk, iekaist, vai aizpildīt ar gļotām. Bieži Astmas simptomi

Noņemiet vāciņus no inhalatora un krājtelpu. Krata inhalatoru; Put inhalatoru atklātā beigām starplikas – tas ir pretējs starplikas ir iemuti; Izelpojiet pilnībā; Ielieciet iemutni starpliku starp zobiem un aizveriet lūpas cieši ap to; Nospiediet inhalators tvertnes reiz atbrīvot zāles, kas tiks noķerti starpliku; Elpot lēni un pilnīgi caur muti. Daži starplikas dos raga līdzīgu skaņu, ja jūs elpot pārāk …

Daži cilvēki ar astmu, var iet uz ilgāku laiku bez jebkādiem simptomiem, bet pieredze periodisku par saviem simptomiem veidā astmas lēkme pasliktināšanos; citi ir daži simptomi katru dienu. Turklāt daži cilvēki ar astmu var būt tikai simptomus izmantošanas laikā vai tad, kad tie tiek pakļauti alerģiju -causing vielām vai vīrusu infekcijas, piemēram, saaukstēšanās. Daži cilvēki varētu būt vairāki cēloņi saviem astmas lēkmes.

Vieglas astmas lēkmes parasti ir biežāk. Parasti, elpceļi atvērt pāris minūšu līdz dažu stundu laikā pēc tam, izmantojot glābšanas zāles un risinot mēlīti. Smagas uzbrukumi ir mazāk izplatīti, bet ilgāk, un bieži vien ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība. Ir svarīgi atzīt un ārstēt pat vieglus simptomus, lai palīdzētu jums novērstu smagas epizodes, saglabāt astma ar labāku kontroli, un novērst vieglu uzbrukumu pārtapšanu smaga vienu.

Agrīnās brīdinājuma pazīmes ir izmaiņas, kas notiek tieši pirms vai pašā sākumā astmas lēkmes. Šīs izmaiņas sākas pirms pazīstamu astmas simptomus un ir agrākos pazīmes, ka jūsu astma pasliktinās.

Kopumā šie apzīmējumi nav pietiekami smags, lai apturētu jums iet par jūsu ikdienas darbības. Bet šīs zīmes atzīstot, jūs varat pārtraukt astmas lēkme vai novērstu vienu no kļūst sliktāks. Agrīnās brīdinājuma pazīmes ir

Ja jums ir agrīnās brīdinājuma pazīmes vai simptomi, jums vajadzētu ņemt astmas medikamentus, kā aprakstīts jūsu astmas rīcības plānā. Atceries, vieglas uzbrukumi var ātri progresēt līdz smagu uzbrukumu.

Veikt astmas novērtējumu, lai saņemtu personalizētus rīcības plānu

Klepus, īpaši tuvu; Wheezin; Elpas breat; Spiediena sajūta krūtīs, sāpes vai spiediena

da; nakts