siekalas un muti: funkcija siekalu mutes veselības

Mutes veselības tendences

Siekalas ir dzidrs šķidrums, ko vairāki dziedzeri mutē jomā.

Siekalas ir svarīga daļa no veselīgu ķermeni. Tas galvenokārt sastāv no ūdens. Bet siekalas satur arī svarīgas vielas, ka jūsu ķermeņa vajadzībām, lai sagremot pārtiku un saglabāt zobus spēcīga.

Vai jūsu perlamutra baltumi sāk izskatīties ne tik perlamutra? Varbūt ir pienācis laiks, lai ārstētu zobus ar nelielu cieņu. Paul Vankevich, DMD, docents vispārējā zobārstniecībā saišķi University School of Dental Medicine, runā par zobārstiem visur, kad viņš uzskaita četras lietas jūs varat darīt tieši tagad, lai mute, kas izskatās un jūtas pasakains; Šī ieraduma. Vajag citu personu savā dzīvē, lai izskaidrotu, kāpēc jums ir nepieciešams, lai atmest smēķēšanu? Runājiet ar savu zobārstu. Nikotīna un darvas daudzumu cigaretēs ir …

Siekalas ir svarīga, jo tā

Jūs veicat siekalas, kad jūs sakost. Grūtāk jūs sakost, jo vairāk siekalu veicat. Nepieredzējis par karamele vai klepus piliens palīdz jums veikt siekalu, too.

Dziedzeri, kas padara siekalas sauc siekalu dziedzeri. Siekalu dziedzeri sit iekšā katrā vaigu, apakšā muti, un pie saviem priekšējiem zobiem ar žokļa kaulu.

Ir seši galvenie siekalu dziedzeri un simtiem maznozīmīgi. Siekalas pārvietojas pa caurulēm sauc siekalu kanāli.

Normāli, organisms sastāda līdz 2 līdz 4 pintes siekalām dienā. Parasti, ļaujot organismam visvairāk siekalas vēlā pēcpusdienā. Tas padara vismazāko naktī.

Bet visi ir atšķirīgs. Ko ārsti uzskata par normālu summu siekalu atšķiras pavisam nedaudz. Tas padara diagnosticēt siekalas problēmas mazliet izaicinājums.

Dažas slimības un zāles var ietekmēt to, cik daudz siekalu jūs veicat. Ja jums nav pietiekami daudz siekalas, muti var kļūt diezgan sausa. Šo stāvokli sauc sausa mute (Kserostomija).

Sausa mute izraisa smaganas, mēles un citus audus mutē kļūt pietūkušas un neērti. Baktērijas zelt šāda veida vidē. Germy, sausa mute izraisa sliktu elpu.

Sausa mute arī padara jūs, visticamāk, lai attīstītu strauju zobu bojāšanos un smaganu (periodonta) slimību. Tas ir tāpēc, ka siekalas palīdz skaidrus pārtikas daļiņas no zobiem. Tas palīdz samazināt savu risku dobumos.

Ja jums ir sausa mute, jūs varat arī paziņojums, jums nav garša lietas, piemēram, tu izmanto, lai.

Jūs \ ‘ll atrast padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

Jūs esat šobrīd

Tikai 18,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē nekad diegs. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Floss noņem ēdienu nokļuvusi starp zobiem un noņem plēvi baktēriju, kas veido tur pirms izrādās perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mēģiniet flossing tikai vienu zobu, lai sāktu.

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis vēl 3 dienas!

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā, bet jūs labi pa ceļam uz padarot pozitīva ietekme uz jūsu zobiem un smaganām. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis visiem 7 dienām!

Tikai 50,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē diegs dienā, un labu jums, ka jūs esat viens no viņiem! Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Apsveicam ar labu mutes veselības paradumu!

Jūs atradīsiet padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

AVOTI

Zobārstu asociācija, veseliem cilvēkiem 2010