sex terapija erekcijas problēmas – topic pārskats

Erekcijas disfunkcija tendences

Abi partneri kopīgi pienākums palīdzēt atrisināt problēmu, pat ja tas ir saistīts ar fiziskiem cēloņiem; Jūs un jūsu partneris saņem informāciju un izglītošanu par seksuālo paņēmienus; Ir nepieciešams mainīt jebkādu negatīvu attieksmi pret dzimumu; Ir nepieciešams atvērt sakaru līnijas starp jums un jūsu partneris.

Runājot par vairākiem iemesliem seksuālas problēmas un to, kā emocijas var būt nozīme fiziskās cēloņi; Izmantojot dažādus psiholoģiskos testus; Runājot par dabas izmaiņas seksuālo funkciju, kas notiek ar novecošanos; Piedāvājot konkrētus ieteikumus, lai veicinātu seksuālo baudu (piemēram, mainot foreplay, izmantojot smērvielas, kļūst pietiekami atpūsties, novēršot traucējošos).

Sex terapija var būt noderīga dažiem vīriešiem, kuriem ir erekcijas problēmas (erektīlās disfunkcijas ārstēšanai). Sex terapija nav saistīta ar seksu ar vai priekšā seksa terapeits. Tāpat, nav ilgtermiņa vai beztermiņa terapija. Tas parasti ir saistīts ar darbu ar terapeits, kurš iesaka pakāpeniski pasākumi, lai mainītu seksuālo uzvedību.

Anne, 63, no Medford, OR, zina kaut vai divas par erektilo disfunkciju (ED). Viņas vīrs, tagad 58, pirmo reizi sāka lietot zāles, lai to pirms aptuveni 5 gadiem; “Sākumā jūs domājat, ak, jūs kļūst vecāki un palēninās. Bet tas ieguva līdz vietai, kur tas bija tiešām tevi nomāc viņu, un viņš nevarēja seksu bez narkotikām, “saka Anne, kas pieprasīja, lai mēs izmantot viņas otrais vārds onl; Viņš ir tālu no atsevišķi. Aptuveni 18% no visiem cilvēkiem, kas ASV ir ED, un izredzes attīstīt tā strauji pieaugs pēc …

Sex terapija var ietvert

Jūsu ģimenes ārsts varēs nosūtīt pie seksa terapeits. Vai arī jūs varat saņemt nosūtījumu no psihologa vai sociālā darbinieka.