sēklinieku vēža skrīninga (pdqто): skrīninga [] -changes šajā kopsavilkumā (02/27/2014)

PDQ vēzis informācijas kopsavilkumi tiek regulāri pārskatītas un atjauninātas kļūst pieejama jauna informācija. Šajā sadaļā ir aprakstītas jaunākās izmaiņas, šajā kopsavilkumā no minētā datuma.

Kaņepju, kas pazīstams arī kā marihuāna, ir augu audzē daudzās pasaules daļās, kas rada sveķiem, kas satur savienojumus sauc kanabinoīdi. Daži kanabinoīdi ir psihoaktīvo (iedarbojas uz smadzenēm un mainās garastāvoklis vai apziņa) (skatīt 1. jautājums); Kaņepju lietošana medicīniskiem mērķiem aizsākās seniem laikiem (sk 3. jautājums); Ar federālo likumu, izmantošanu, pārdošanu un glabāšanu Cannabis ir nelikumīga ASV. Tomēr arvien vairāk valstu skaits un District of Columbia …

Atjauninātu statistiku, ar aprēķinātajiem jauniem gadījumiem un nāves 2014. gadā (iepriekš Cancer Society kā atsauci 1).

Šis kopsavilkums ir uzrakstīts un uztur PDQ skrīninga un profilakses redkolēģija, kas ir redakcionāli neatkarīgs no. Kopsavilkumā atspoguļo neatkarīgu pārskatu par literatūras un neatspoguļo politikas paziņojumu par vai NIH. Vairāk informācijas par kopsavilkuma politiku un lomu PDQ redkolēģiju saglabāšanā PDQ kopsavilkumu var atrast Par šo PDQ Kopsavilkums un PDQ ‘s Visaptveroša vēža Datubāzes lapas.

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta