sēklinieku vēža ārstēšana pārskats

Ja Jums ir diagnosticēts sēklinieku vēzis, ārsts izskaidro kāda veida vēzis jums ir, vai tas ir izplatījies ārpus sēklinieku (metastasized), un potenciālu izārstēt to. Jūs un Jūsu ārsts apspriedīs jūsu ārstēšanas iespējas un iespējamos rezultātus šo ārstēšanu. Sēklinieku vēzis ir ļoti ārstējamas, jo īpaši, ja tas ir diagnosticēta agrīnā stadijā.

Daži vēža ārstēšanas palielināt risku neauglību. Ja vien jūs esat pārliecināts, ka jūs nevēlaties, lai par bērna tēvu nākotnē, konsultējieties ar savu ārstu par spermas banku pirms ārstēšanas sēklinieku vēzi.

Procedūra sākas ar ķirurģiju (orhiektomiju), lai novērstu skarto sēklinieku. Pēc operācijas, atkarībā no tā, kura no vēža šūnu veids ir klāt un vai jūsu vēzis ir izplatījies uz citām jomām ķermeņa (posms), jums var būt nepieciešams tikai uzraudzību. Vai arī jums var būt nepieciešama turpmāka ārstēšana.

Lielākā daļa sēklinieku vēzis ir vai nu seminomas vai nonseminomas. Galvenā atšķirība starp abiem ir tā, ka seminomas augt un izplatīties lēnām un reaģēt uz staru terapiju. Nonseminomas augt un izplatīties ātrāk nekā seminomas. Tie nereaģē uz starojuma.

Papildus informācija par sēklinieku vēzi, ir nodrošināts ar Nacionālā vēža institūta www.cancer.gov/cancertopics/types/testicular~~pobj.

Seminomas ir sava veida sēklinieku vēzi, kas aug un izplatās lēni. Pēc operācijas, ārstēšana var ietvert

Par seminomas kas ir vairāk uzlabotas (II posms vai III stadijas vēža), ārstēšana sākas ar ķirurģiju (orhiektomiju) un var ietvert starojumu, ķīmijterapija, vai kombinētu ķīmijterapiju. Pēc ķīmijterapijas, audu masu, kas paliek var būt nepieciešams noņemt ar operāciju.

Nonseminomas ir sava veida sēklinieku vēzi, kas aug un izplatās ātrāk nekā seminomas. Tie nav labi reaģē uz staru terapiju. Pēc operācijas, ārstēšana var ietvert

Par nonseminomas kas ir vairāk uzlabotas (II posms vai III stadijas vēža), ārstēšana sākas ar ķirurģiju (orhiektomiju), un tās ietver operācijas, lai novērstu limfmezgli, ķīmijterapija, vai kombinācija ķīmijterapiju. Pēc ķīmijterapijas, jebkādi audu masu, kas paliek tiks noņemts ar operācijas, ja iespējams.

uzraudzība; Staru terapija; Ķīmijterapija.

uzraudzība; ķīmijterapija; Operācija, lai novērstu limfmezgli.