Scarlet Pimpernel: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Papildinātāja acis, Anagallis arvensis, Hierba Coral, Miroir du Temps, Mouron des Champs, Mouron Rouge, Morgeline, nabaga vīra barometrs, Red Chickweed, Red Pimpernel, Ganu barometrs.

Scarlet Pimpernel ir augs. Daļas, kas aug virs zemes, izmanto kā zāles; Neskatoties uz nopietnām drošības problēmām, cilvēki ņem koši Pimpernel depresiju, aknu slimības, herpes, sāpes locītavās, un kā atbalstošu attieksmi pret vēzi. To lieto arī sāpīgi nieru darbības traucējumi, jo īpaši ar pietūkumu un pieaugumu urinēšana; Daži cilvēki pieteikties koši Pimpernel tieši uz ādas sāpes locītavās, slikti sadzīšana brūces, un niezi.

Scarlet Pimpernel satur ķīmiskas vielas, kas varētu būt aktivitāti pret dažiem baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tā arī, šķiet, ir estrogēnu līdzīgu iedarbību un varētu būt negatīva ietekme uz cilvēka spermu.

Nepietiekama Pierādījumi fo; depresija; Aknu darbības traucējumi; Herpes; vēzis; Nieru darbības traucējumi; Brūces, kad uz ādas; Nieze, kad uz ādas; Sāpes locītavās, kad iekšķīgi vai uz ādas; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti koši Pimpernel šiem lietojumiem.

Scarlet Pimpernel šķiet nedrošs ilgstošai lietošanai, kad iekšķīgi vai uz ādas. Scarlet Pimpernel var izraisīt pietūkumu (iekaisumu), kuņģa, zarnu, un nieres ar ilgtermiņa lietošanai vai lielās devās; Nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, ja Scarlet Pimpernel ir drošs īstermiņa lietošanai; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: Tas ir nedrošs izmantot koši Pimpernel ja esat grūtniece. Tas varētu veikt dzemdes līgumu, un tas var izraisīt spontāno abortu. Turklāt, ilgstoša lietošana vai lielas devas var izraisīt pietūkumu no kuņģa, zarnu, un nieres. Par īslaicīgai lietošanai drošība nav zināma. Palieciet uz drošu pusē, un izvairīties no koši Pimpernel ja esat grūtniece vai barojat -feeding; Hormonu jutīgi apstākļi, piemēram, krūts vēzis, dzemdes vēzis, olnīcu vēzis, endometrioze, vai dzemdes fibroids: Scarlet Pimpernel varētu rīkoties kā estrogēnu. Ja esat apstākļos, kas varētu pasliktināt saskarsme ar estrogēnu, nelietojiet koši Pimpernel; Grūtības ieņemt bērnu (neauglība): Scarlet Pimpernel varētu kaitēt spermu. Ja esat sieviete, cenšoties ieņemt bērnu vai vīrietis mēģina tēvu, nelietojiet koši Pimpernel.

Mums pašlaik nav informācijas par Scarlet Pimpernel Mijiedarbība

Atbilstošā deva koši Pimpernel ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās koši Pimpernel. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Gruenwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR par augu izcelsmes zāles. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija