sarsaparilla: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Ekvadoras Sarsaparilla, Hondurasa Sarsaparilla, Jamaikas Sarsaparilla, Liseron à ‰ pineux, Liseron Pikantā, meksikāņu Sarsaparilla, Salsaparilha, Salsepareille, Salsepareille d’Europe, Salsepareille du Hondurasa, Salsepareille du Mexique, Sarsa, Sarsa ..; Skatīt visi vārdi Ekvadoras sarsaparilla, Hondurasa sarsaparilla, Jamaikas sarsaparilla, Liseron à ‰ pineux, Liseron pikanto, meksikāņu sarsaparilla, Salsaparilha, Salsepareille, Salsepareille d’Europe, Salsepareille du Hondurasa, Salsepareille du Mexique, Sarsa, Sarsaparillae Radix, Sarsaparillewurzel, Smilax, Smilax Aristolochaefolia, Smilax Aristolochiaefolii, Smilax aristolochiifolia, Smilax porcelāna, Smilax febrifuga, Smilax medica, Smilax officinalis, Smilax grezni, Smilax regelii, Zarzaparrilla; Slēpt Names

Sarsaparilla ir augs. Saknes tiek izmantoti, lai zāles; Sarsaparilla tiek izmantots, lai ārstētu psoriāzes un citu ādas slimības, reimatoīdā artrīta (RA), un nieru slimības, lai palielinātu urinēšana, lai samazinātu šķidruma aizturi, un lai palielinātu svīšana. Sarsaparilla lieto arī kopā ar parasto narkotiku ārstēšanai lepru un uz sifilisu; Sportisti dažreiz izmantot sarsaparilla kā steroīdu snieguma uzlabošanai vai kultūrisms. Daži papildināt veidotāji apgalvo, ka ķīmiskās vielas (sterīni) in sarsaparilla var pārvērst anabolisko steroīdu, piemēram, testosterons. Bet tas ir nepatiess apgalvojums. Ietvertie sarsaparilla sterīni neesat anaboliskie steroīdi, nedz tie konvertē ķermeņa anabolisko steroīdu. Testosterona nekad nav konstatēta nevienā uzņēmumā, ieskaitot sarsaparilla; Meksikas un Hondurasas sarsaparillas izmanto ārstējot gonoreju, drudzis un gremošanas traucējumi; Apstrādes rūpniecībā, Sarsaparilla izmanto kā krāsvielu pārtikas produktos, dzērienu un farmācijas; Jo â € œOld West, â € sarsaparilla bija populārākais dzēriens no kovbojiem; Nejauciet sarsaparilla ar Indijas vai nepatiesu sarsaparilla (Hemidesmus indicus, ģimene: Apocyanaceae). Ir ziņojumi, ka šis viltus Sarsaparilla ir kopīgs piemaisījums atrasts sarsaparilla preparātos. False Sarsaparilla satur neviens no iespējami aktīvās ķīmiskās vielas atrodamas patiesas sarsaparilla (Smilax febrifuga, Ģimenes: Smilacaceae).

Ķimikālijas sarsaparilla varētu palīdzēt samazināt locītavu sāpes un niezi, un, iespējams, arī samazināt baktērijas. Citas ķīmiskas vielas varētu apkarot sāpes un pietūkumu (iekaisumu), kā arī aizsargāt aknas pret toksīniem.

Nepietiekama Pierādījumi fo; Psoriāze. Sarsaparilla ekstrakti var uzlabot psoriāzes simptomus; Gremošanas problēmas. Sarsaparilla var uzlabo ēstgribu un gremošanu; Reimatoīdais artrīts; Nieru darbības traucējumi; Šķidruma aizture; sifiliss; gonoreja; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti sarsaparilla šiem lietojumiem.

Sarsaparilla šķiet droša vairumam cilvēku, ja to izmanto kā zāles. Tas var izraisīt kuņģa kairinājumu, jo īpaši, ja izmanto lielākos daudzumos; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: Nav pietiekami daudz zināms par lietošanu sarsaparilla grūtniecības un krūts -feeding laikā. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu; Astma: Pakļaušana Sarsaparilla saknes putekļi var izraisīt iesnas un astmas simptomus; Nieru slimība: Sarsaparilla varētu veikt nieru slimība sliktāk. Izvairieties sarsaparilla ja Jums ir nieru darbības traucējumi.

Digoksīns (Lanoxin) palīdz sirdij pukstēt straujāk. Sarsaparilla varētu pieaugt cik daudz digoksīnu (Lanoxin) ķermenis absorbē. Palielinot cik digoksīns (Lanoxin) ķermenis absorbē Sarsaparilla varētu palielināt ietekmi un blakusparādības digoksīna (Lanoxin).

Sarsaparilla varētu ietekmēt, piemēram, ūdens tabletes vai “diurētisks līdzeklis.” Ņemot sarsaparilla varētu samazināties, cik labi organisms izpaužas atbrīvoties no litija. Tas varētu palielināt, cik daudz litija ir organismā un izraisīt nopietnas blakusparādības. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lietot šo produktu, ja jūs lietojat litiju. Jūsu litija devu var būt nepieciešams mainīt.

Atbilstošā deva sarsaparilla ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās sarsaparilla. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Cai, Y., Chen, T., un Sju, Q. Astilbin nomāc kolagēna inducētu artrītu caur disfunkciju limfocītu. Inflamm.Res 200; 52 (8): 334-340.

Chu, K. T. un dabasgāze, T. B. Smilaxin, romāns olbaltumvielu ar Imūnstimulējoša, antiproliferatīvās, un HIV-1-reversās transkriptāzes nomācošā darbība no svaigiem Smilax glabra sakneņus. Biochem.Biophys.Res Commun. 2-3-200; 340 (1): 118-124.

Huang, Y. G., Li, Q. Z., Ivanochko, G., un Wang, R. romāns selektīvs citotoksicitātes savvaļas Sarsaparilla bumbuļaugi ekstraktu. J Pharm Pharmacol 200; 58 (10): 1399-1403.

Kuo, Y. H., Hsu, Y. W., Liaw, C. C., Lee, J. K., Huang, H. C., un Kuo, L. M. Citotoksiskas phenylpropanoid glikozīdi no kātiem Smilax Ķīnā. J Nat.Prod. 200; 68 (10): 1475-1478.

Sautour, M., Miyamoto, T., un Lakaila-Dubois, M. A. Steroīdie saponīni no Smilax medica un to pretsēnīšu iedarbību. J Nat.Prod. 200; 68 (10): 1489-1493.

Shu, X. S., Gao, Z. H., un Yang, X. L. superkritiskais šķidrumu ieguve sapogenins no bumbuļu Smilax Ķīnā. Fitoterapia 200; 75 (7-8): 656-661.

Thabrew, M. I., Mitry, R. R., Morsy, M. A., un Hughes, R. D. citotoksisko iedarbību novārījums Nigella sativa, Hemidesmus indicus un Smilax glabra cilvēktiesību hepatoma HepG2 šūnām. Dzīve Sci. 8-5-200; 77 (12): 1319-1330.

Vandenplas, O., Depelchin, S., Toussaint, G., Delwiche, J. P., Weyer, R. V., un Saint-Remy, J. M. Aroda astma izraisa Sarsaparilla saknes putekļiem. J Allergy Clin Immunol. 199; 97 (6): 1416-1418.

Wang, J., Li, Q., Ivanochko, G., un Huang, Y. Pretvēža efekts ekstraktu no Ziemeļu ārstniecības augu – savvaļas sarsaparilla. Pretvēža Res 200; 26 (3A): 2157-2164.

Wang, J., Zhao, Y., un Sju, Q. Astilbin novērš concanavalin A izraisītu aknu bojājumu, samazinot TNF-alfa ražošanu un T limfocītu adhēziju. J Pharm Pharmacol. 200; 56 (4): 495-502.

Barron RL, Vanscoy GJ. Dabīgus produktus un sportists: fakti un folklora. Ann Pharmacother 199; 27: 607-15.

Elektronisko Federālo normatīvo aktu kodekss. Title 21. 182 daļa – Vielas parasti atzīst par Safe. Pieejams: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = teksts & mezgls = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Fetrow CW, Avila JR. Profesionāļa Handbook of Complementary & alternatīvas zāles. 1st ed. SPRINGHOUSE, PA: SPRINGHOUSE Corp., 1999..

Vandenplas O, Depelchin S, Toussaint G, et al. Aroda astma izraisa Sarsaparilla saknes putekļiem. J Allergy Clin Immunol 199; 97: 1416-8.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija