salds Woodruff: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

AspÃrula, Asperula odorata, AspÃrule, AspÃrule Odorante, Galii Odorati Herba, Galium odoratum, maģistrs Koks, Petit Muguet, Reine des Bois, ThÃSuisse, Waldmeister, Woodruff, Wordward.

Sweet Woodruff ir herb. Daļas, kas aug virs zemes, tiek izmantoti, lai zāles, lai gan zāļu lietošana ir konusveida off daudzās pasaules valstīs; Cilvēki ņem saldu Woodruff novēršanai un ārstēšanai plaušu, kuņģa, aknu, žultspūšļa un urīnceļu traucējumi. Viņi arī izmantot to sirds problēmām, â € œ asins attīrīšanai, â € â € œweak vēnas, â € un citas asinsrites problēmām; Citi izmantošanas veidi ietver ārstējošo nemiers, uzbudinājums, histērija, un miega traucējumi (bezmiegs). Sweet Woodruff dažreiz lieto, lai mazinātu nervu sāpes (neiralģija) un migrēna, izraisīt svīšanu, atbrīvojiet krūtīs sastrēgumu, un palielina urīna plūsmu, lai atvieglotu ūdens aizture; Daži cilvēki pieteikties salds Woodruff tieši skarto teritoriju uz ādas slimības, brūces, vēnu problēmas, hemoroīdi, un pietūkums; Pārtikā un dzērienos, salds woodruff izmanto kā aromatizētāju; Apstrādes rūpniecībā, ekstrakti salds Woodruff tiek izmantotas kā smaržu smaržās.

Sweet Woodruff satur sastāvdaļas, kas var palīdzēt samazināt pietūkumu (iekaisumu) un nogalināt baktērijas.

Nepietiekama Pierādījumi fo; Plaušu slimības; Kuņģa problēmas; Aknu un žultspūšļa slimībām; Urīnceļu traucējumi; Sirds problēmas; nervozitāte; hemoroīdi; bezmiegs; migrēnu; Ūdens aizture; Ādas problēmas; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti saldo Woodruff šiem lietojumiem.

Sweet Woodruff iespējams droši, kad patērē daudzumos parasti atrodami pārtikā. Tas, iespējams, ir droši, ja lieto zāļu daudzumu, īstermiņā. Sweet Woodruff var izraisīt galvassāpes, samaņas zudumu un aknu bojājumu, ja to izmanto ilgtermiņa; Nav pietiekami daudz ir zināms par drošību liekot saldu Woodruff uz ādas; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: nav pietiekami daudz ticamu informāciju par drošību, ņemot salds Woodruff, ja esat grūtniece vai barojat -feeding. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu; Asiņošana traucējumi: Sweet Woodruff satur konkrētas ķīmiskas vielas, kas var palēnināt asins recēšanu. Tas varētu palielināt risku, zilumi un asiņošana cilvēkiem ar asinsreces traucējumiem; Ķirurģija: Sweet Woodruff satur konkrētas ķīmiskas vielas, kas var palēnināt asins recēšanu. Tas varētu radīt papildu asiņošanu laikā un pēc operācijas. Pārtrauciet lietot salds Woodruff vismaz 2 nedēļas pirms plānotā operācija.

Mums pašlaik nav informācijas saldajiem Woodruff Mijiedarbība

Atbilstošā deva saldo Woodruff ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās saldo Woodruff. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Brown, D. enciklopēdija Garšaugi un to izmantošanā. 1995.

Chevallier, A. enciklopēdija ārstniecības augiem. 1996. gadam.

Skumt. Modern Herbal. 1984.

Kovac-Besovic, E. E. un Duric, K. Plānslāņa hromatogrāfija-piemērošana kvalitatīvu analīzi par klātbūtni kumarīnu un flavonoīdus, kas augu materiālu. Bosn.J Basic Med.Sci. 200; 3 (3): 19-26.

Stuart, M. enciklopēdija Garšaugi un Herbalism. 1979.

Wierzchowska-Renke, K. [Pētījums satura 1-askorbīnskābes ar garšaugu Asperulae odoratae L. atkarībā posmā tās attīstību veģetācijas periodā]. Acta Pol.Pharm 196; 26 (2): 181-185.

Dukes JA. CRC Handbook of ārstniecības augiem. pirmais ed. Boca Raton, FL: CRC Press, Inc., 1985.

Elektronisko Federālo normatīvo aktu kodekss. Title 21. 182 daļa – Vielas parasti atzīst par Safe. Pieejams: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = teksts & mezgls = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Sulma, T. un Wierzchowska, K. [Pētījumi par saturu kumarīns augiem no Woodruff (Herba Asperulae odoratae) visā veģetācijas periodā auga.]. Acta Pol.Pharm 196; 20: 77-82.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija