runāt ar savu veselības aprūpes speciālistiem

Runājot ar savu veselības aprūpes speciālistiem

Padomi Jūsu veselības aprūpes apmeklējumi

cilvēki, kas ir risks nieru slimības; cilvēki ar nieru slimību

Vissvarīgākā persona jūsu veselības aprūpes komanda ir jums. Ir svarīgi aktīvi darboties pārvaldīt savu nieru veselību, mācoties par savu veselību, gatavojoties medicīnas apmeklējumiem, un uzdodot jautājumus, ja esat tos. Ja Jums ir risks nieru slimību, nebaidieties lūgt jūsu pakalpojumu sniedzējam par savu veselību. Atbildes var palīdzēt jums novērst nieru slimība vai palēnināt, ja jums jau ir tā.

Esi gatavs. Jo vairāk jūs plānojat par jūsu apmeklējumu, jo vairāk jums būs iespēja uzzināt par savu veselību un ārstēšanas iespējām. Šeit ir daži padomi, lai palīdzētu jums iegūt vislabāko no jūsu veselības aprūpes apmeklējumiem

Tas ir normāli, ja daudz jautājumu. Izveidojiet sarakstu ar jautājumiem, pirms laika, lai jūs varētu atcerēties visu, kad jūs redzat savu veselības aprūpes sniedzēju. Jūs varat jautāt par to, kādi testi tiek darīts, ko testa rezultāti nozīmē, vai izmaiņas, jums ir nepieciešams veikt, lai jūsu diēta un medikamentiem.

Šeit ir izlases jautājumi

Uzticams draugs vai ģimenes loceklis var veikt piezīmes, uzdot jautājumus, jums varētu būt doma par, piedāvā atbalstu, un palīdzēt atcerēties to, ko pakalpojumu sniedzējs teica vizītes laikā. Runāt pirms laika par to, ko jūs vēlaties, lai izkļūt no vizītes un lomu vēlaties viņam vai viņai spēlēt.

1 marts 2012