Rozmarīns: izmantošana, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Compass Plant, kompass nezāļu, Encensier, Herbe Aux Couronnes, Old Man, Polar Plant, Romarin, Romarin Des troubadours, Romero, Rose de Marie, Rose Des Marins, Rosee De Mer, Rosemarine, Rosmarinus officinalis, Rusmari, Rusmary.

Rozmarīns ir garšaugs. Eļļa tiek iegūta no lapas, un ko izmanto, lai padarītu zāles; Rozmarīns izmanto gremošanas problēmām, tai skaitā dedzināšana, zarnu gāzes (gāzu uzkrāšanās), aknu un žultspūšļa sūdzības, un apetītes zudums. To lieto arī podagras ārstēšanai, klepus, galvassāpes, paaugstināts asinsspiediens, un samazinot vecumu saistītu atmiņas zudumu; Dažas sievietes izmanto rozmarīnu, lai palielinātu menstruālo plūsmu un izraisa abortus; Rozmarīns lieto ārīgi (uz ādas), lai novērstu un ārstētu baldness, un ārstējot asinsrites traucējumi, zobu sāpes, ādas slimība, ko sauc par ekzēma un locītavu vai muskuļu sāpes, piemēram, muskuļu sāpes, išiass, un starpribu neiralģija. To lieto arī brūču ārstēšanai, jo vannu terapijas (balneoterapijas), un kā kukaiņu atbaidīšanas; Pārtikas produktos,, rozmarīna tiek izmantots kā garšvielu. Lapu un eļļa tiek izmantoti pārtikas produktos, un kad eļļa tiek izmantota tādu dzērienu; Ražošanā, rozmarīna eļļa tiek izmantota kā aromātiskas sastāvdaļu ziepes un smaržas.

Lai gan tas nav skaidrs, kā rozmarīns strādā priekš matu izkrišana, piemērojot to skalpa kairina ādu un palielina asins cirkulāciju.

Iespējams Neefektīva fo; Izraisot abortions.Taking rozmarīns mutē nešķiet izraisīt abortu; Nepietiekama Pierādījumi fo; Vecumu saistītu garīgās samazināšanās. Early dati liecina, ka, ņemot 750 mg pulvera rozmarīna lapām tomātu sulā varētu uzlabot atmiņas ātrumu veseliem, gados vecākiem pieaugušajiem. Tomēr, ņemot lielākas devas (150-6000 mg), šķiet, lai padarītu atmiņu sliktāk. Ir arī agri pierādījumi, kas liecina, rozmarīns aromterapija var uzlabot kvalitāti, bet ne ātrumu atmiņas; Matu izkrišana. Early dati liecina, ka, piemērojot rozmarīna eļļa ar lavandu, timiānu un ciedrs eļļas uz skalpa uzlabo matu augšanu; Stress. Sākotnējie pierādījumi par ietekmi rozmarīna Aromterapija trauksmi un stresu ir neskaidra. Daži pierādījumi liecina, ka rozmarīna un lavandas eļļa var samazināt impulsa cenas, bet ne asinsspiedienu, jo cilvēkiem, kas lieto testus. Citi pētījumi atklāja, ka, piemērojot rozmarīna eļļu plaukstas pieauga jūtas trauksme un spriedzes pārbaudes laikā; Artrīts. Early pētījumi liecina, ka, ņemot produkts, kas satur rozmarīna, apiņi, un oleanolic skābes (NG440 vai Meta050) var samazināt sāpes, kas saistītas ar artrītu; Gāze (meteorisms); gremošanas traucējumi; menstruālo plūsmu palielināšana; podagra; Klepus; galvassāpes; Aknu un žultspūšļa problēmas; Augsts asinsspiediens; zobu sāpes; ekzēma; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti rozmarīnu šiem lietojumiem.

Rozmarīns visticamāk SAFE kad patērēts atrodama pārtikas produktos daudzumos. Rozmarīns, iespējams SAFE vairumam cilvēku, ja to izmanto kā zāles, ja iekšķīgi, piemēro uz ādas, vai ieelpotas aromterapija; Tomēr neatšķaidītā eļļa visticamāk nedrošs ņemt mutē. Ņemot lielu daudzumu rozmarīna var izraisīt vemšanu, dzemdes asiņošana, nieru iekaisumu, paaugstināts saule jutīgumu, ādas apsārtums, un alerģiskas reakcijas; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: rozmarīns, iespējams nedrošs, ja iekšķīgi zāļu summas. Rozmarīns varētu stimulēt menstruācijas vai ietekmēt dzemdi, izraisot aborts. Nav pietiekami daudz ir zināms par drošību, piemērojot rozmarīns uz ādas grūtniecības laikā. Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, tas ir labākais, lai izvairītos no rozmarīns daudzumos lielāki par pārtikas summas; Ja Jūs barojat bērnu ar krūti, arī izvairīties no rozmarīna medicīnisko summas. Nav pietiekami daudz ir zināms par to, kādu iespaidu tas varētu atstāt uz zīdaini; Aspirīns alerģija. Rozmarīns ir ķīmiska viela, kas ir ļoti līdzīgs aspirīnu. Šī ķīmiskā, pazīstams kā salicilāta, var izraisīt reakciju cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret aspirīnu; Asiņošana traucējumi: Rosemary var palielināt asiņošanas risku un zilumu cilvēkiem ar asinsreces traucējumiem. Izmantot piesardzīgi; Krampji: Rosemary varētu padarīt krampji sliktāk. Nelietojiet to.

Mums pašlaik nav informācijas par rozmarīna Mijiedarbība

Šādas devas ir pētīta zinātniskajā researc; Attiecināt uz SKI; Ārstēšanai kails plankumiem (alopēcija areata): A no ēterisko eļļu, ieskaitot 3 pilienus vai 114 mg rozmarīna, 2 pilienus vai 88 mg timiāna, 3 pilienus vai 108 mg lavandas un 2 pilienus vai 94 mg ciedra kombinācijas , visi sajauc ar 3 ml jojobas eļļu un 20 ml Vīnogu kauliņu eļļa ir izmantota. Katru nakti, maisījumu iemasē galvas ādā 2 minūtes ar siltu dvieli novietoti ap galvu, lai palielinātu absorbciju.