pusaudžu grūtniecība: medicīnas riski un realitāte

Vai jums ir fakti par pusaudžu grūtniecību? Vai jūs zināt kopīgās agrīnās pazīmes grūtniecību? Kā ir veselīga grūtniecība jaunībā? Lūk, informācija, kas palīdzēs jums saprast, pusaudžu grūtniecību.

2013. gadā pēdējais gads, par kuru ir pieejami statistikas dati, tad ASV grūtniecības līmenis starp meitenēm starp 15 un 19 bija 26,6 dzimušie uz 1000, saskaņā ar Valsts kampaņas novēršanu Teen un nevēlamas grūtniecības. Likme ir nepārtraukti samazinājies kopš 1991. gada, kad tas bija 117 uz 1000 tīņi starp tām pašām vecumu.

Lai ASV teen dzimstība ir arī samazinājās. In 2010, saskaņā ar Centers Slimību kontroles, likme bija 34,3 dzimušie uz 1000 tīņi, salīdzinot ar 61.8 dzimušie uz 1000 tīņi 1991. Mazāk bērni ir dzimuši līdz pusaudžiem 2013. nekā jebkurā gadā, kopš 1946. Tomēr gandrīz katrs seši (17 procenti) dzemdības, lai 15 līdz 19 gadus veciem bērniem bija sievietes, kuras jau bija vienu vai vairākus bērnus

Still, teen dzimstība ASV joprojām ir deviņas reizes lielāks nekā citās attīstītajās valstīs, saskaņā ar CDC.

Padomi grēmas Relie; Veselīga Diapering: Pamata; Zobu vizītes grūtniecēm

Trūkst viena vai vairākas mēnešreizes ir klasisks zīme grūtniecību. Bet tas var būt grūts pusaudzes, kuru periodi vēl nav pareizi. Tā var būt arī grūts meitenēm, kuru cikli ir pie kā rezultātā pārmērīgas diētas vai vingrinājumi, zemu ķermeņa tauku no sporta, vai anoreksija.

Pilns saraksts grūtniecības pazīmes ietver

Protams, pozitīvs grūtniecības tests ir vēl viena pazīme grūtniecību. Šodienas mājas grūtniecības testus parasti uzskata precīza. Šīs vienkāršās komplektus var iegādāties pāri letei ar aptiekām.

Grūtnieces tīņi un viņu jaundzimušajiem ir unikālas medicīniskus riskus.

Trūkst pirmsdzemdību aprūpi

Receptes mīnus Heartbur; Aizsargājiet savu ģimeni no dīgļi; Apgrūtināts ar nesaturēšanas?