pavasaris uzturs makeover

Tas nav nekas neparasts, lai ļautu jūsu uzmanību uz veselīgu uzturu spēku mazliet ziemā. Galu galā, kas var redzēt šajās mājīgs – un lielgabarīta – vilnas džemperi? Bet pavasaris ir klāt, un ir pienācis laiks, lai saņemtu atpakaļ tur un parādīt pasaulei, ko jūs izgatavoti no. Tikai veicot dažas nelielas izmaiņas savā ikdienas uzturā, var pievienot līdz pat lielas izmaiņas veselīgāku, montieris jums. Šeit ir četri vienkārši padomi, lai iegūtu Jums sākusies.

1. Vegging Out. “Apjoms ir, ja tas ir pie,” saka Viktorija Shanta Retelny, RD, LD, no Northwestern Memorial Hospital Wellness institūtā Čikāgā. Tas nozīmē, iepildot uz pārtikas produktiem, kas dod jums visvairāk sprādziena – vai uztura -speak, sāta – par vismazāko kaloriju.

Nesenā pētījumā, Penn State zinātnieki Barbara Rolls, PhD, LED ziņoja, ka ēšanas lielu mazkaloriju salātus kā pirmo protams, var palīdzēt samazināt kaloriju daudzumu ēst pārējā maltīti. Pētnieki atklāja, ka tad, kad cilvēki ēda 3 tases mazkaloriju salāti pirms pusdienām, viņi ēda mazāk pie visa maltīti – uzņemot 12% mazāk kaloriju – nekā tad, ja viņi neēd pirmās kursu salāti. Par mazkaloriju salāti iekļauti aisbergs un romiešu salāti, burkāni, tomāti, selerijas un gurķus, beztauku mērci, un gaismas mocarellas sieru. Saskaņā ar pētījuma rezultātiem, lielas porcijas liek jums justies kā tad, ja jūs esat ēdis daudz, pat ja jūs ēšanas zemu kaloriju posteni a.

2. sakarst. Pirmā lieta, no rīta, kas ir. Hot vārīti graudaugu piemēram auzu ir apmēram viena piektā kaloriju blīvumu žāvētu graudaugu, saka Jay Kenney, PhD, RD, svars kontrolēt pakalpojumu eksperts Pritikin ilgmūžību centra un Spa Aventura, Fla. Hot graudaugu ir tikai 300 kalorijas mārciņu, žāvēti graudaugi pack pēriens 1400 līdz 2000 kalorijas mārciņu. “Hot labības ir vairāk pildījumu,” Kenney saka. “Tā Jūs varat veicināja arī uz vēlā rīta, lai palīdzētu jums izvairīties no 10 no rīta munchies.

Ēšana augstu šķiedrvielu brokastis var arī palīdzēt atvairīt diabēts, sirds slimības, un dažiem vēža, saka Viktorija Shanta Retelny, norādot, ka, lai gan jaunākās uztura vadlīnijas daudziem cilvēkiem pasaulē ieteikt trīs porcijas pilngraudu pārtiku katru dienu, USDA aptaujas liecina, ka mazāk nekā 1 no 10 cilvēkiem patērē ieteicamo daudzumu veseli graudi.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …