pārskatīt kapsēta par iedoma diētām pagātnes

Picture kapsēta piepildīta ar iedoma diētām pagātni: kāpostu zupa diētu, Beverly Hills diētu, ar greipfrūtu diētu, to Scarsdale diētu, Holivudas sulu diētu, nosaukt tikai daži.

Daudzi ātri fix iedoma diētām ir šķietami tika izbāzt uz ganībām, bet kas notiks, ja kaut kas, aizstāja iedoma diētām, kas senos laikos? Vai ogļhidrātiem jaunais kaloriju? Vai ir iedoma diētām ir uzurpējis skaņu uztura ieteikumiem, pamatojoties uz uztura piramīdas?

“Es tiešām domāju, ka ir noteikta tendence prom no iedoma diētām,” saka Charleston, S.C. bāzes wellness eksperts Ann Kulze, MD, autors Dr Ann 10-Step Diēta: Vienkāršs plāns pastāvīgu svara zudums un Lifelong Vitality.

Kamēr “ir zināmas personas, kas tur, kas iet uz šiem iedoma diētām, es noteikti domāju, ka viņi ir nolietojies savu pastāvēšanu,” viņa saka. Būtībā, iedoma diētām nav ērti vai ilgtspējīga ilgtermiņa.

Iedoma diētām vakardienas ietvēra kāpostu zupa diētu kur sekotāji ēda nekas, bet mājās kāpostu zupa samazināties 10 mārciņas septiņās dienā; greipfrūtu diētu, 12 dienas plānu, kas ietver ēšanas “tauku dedzināšana greipfrūtus vai greipfrūtu sulu ar katras maltītes, kā zaudēt 10 mārciņas; Scarsdale diēta, zemas carb ēšanas plāns, kas ierobežo kalorijas aptuveni 1000 katru dienu un atvases uz nomešanu 1 mārciņu dienā un 20 mārciņas divās nedēļā; The Beverly Hills uzturs, kas izveidota ar aktrise Judy MAZEL ir par pārtikas kombinācijām, lai pārtika netiek glabāti kā ķermeņa fa; un Holivudas 48-stundu Miracle Diēta balstās uz patērē “brīnums sula”, tāpēc, ka tikai 48 stundu laikā jums būs tīrīt savu ķermeni un zaudēt līdz pat 10 mārciņas.

Un sarakstu tālāk un tālāk un tālāk … neapstrādātu pārtikas diētu, to macrobiotic diētu, etiķi ābolu sidra uzturu, elpošanas diētu … Jūs nosaukums tam, un tas ir saprotams, ka ir diēta balstās uz to lieto uzturā un / vai izvairīties no tā .

Ja jūs patiešām apskatīt šiem plāniem, viņi visi bija parasti ļoti zems kaloriju – gandrīz badošanās bāzes “. Kulze stāsta” Ir bijis attīstība zinātnē uztura un svara zudums un daudz vecāku iedoma diētām ir pretrunā ar šo informāciju, “viņa skaidro. Šodien,” cilvēki tuvojas svara zudums no citas perspektīvas, “Kulze saka.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …