papildinājums ceļvedis: hroms

Hroms – konkrēti, trīsvērtīgā hroma – ir būtisks mikroelements, kas ir daži cilvēki, kā papildinājums lietots. Iespējams, vissvarīgākais, hroms veido savienojumu organismā, kas, šķiet, lai palielinātu ietekmi insulīna un zemāku glikozes līmeni. Taču tas bija arī riskus un tā lietošana ir nedaudz pretrunīga.

Daži pētījumi liecina, ka hroma uztura bagātinātāji var būt noderīgi cilvēkiem ar 2. tipa cukura diabētu un insulīna rezistenci (prediabetes). Ir pierādījumi, ka hroms var pazemināt glikozes līmeni un uzlabo insulīna jutību, lai gan ne visi pētījumi liecina par labumu. Tas var būt, ka hroms darbojas labāk, ja kāds ir hroms trūkumi, kas parasti redzams tikai tad, ja cilvēkam ir slikta vispārējo uzturu. Citi pētījumi ir arī konstatēts, ka hroms var palīdzēt ar policistisku olnīcu sindroms (PCOS), kas ir saistīta ar insulīna rezistenci.

Hroma bagātinātāji ir arī pētīta to ietekmi uz holesterīna, sirds slimību risku, psiholoģiskiem traucējumiem, Parkinsona slimību, un citus nosacījumus. Tomēr pētījuma rezultāti ir pretrunīgi un neskaidri.

Daži cilvēki izmanto hroma piedevas, lai veidotu muskuļu vai izraisīt svara zudumu. Daži hroma pētījumi liecina šīs priekšrocības, bet citi nav.

Es izmantoju kuponu; Es iegādāties veikala zīmolu; Es iepirkties atlaide veikalā; Man nav lietot vitamīnus vai pārtikas piedevas

Eksperti nezinu, cik daudz hroma cilvēkiem vajag. Tāpēc nav ieteicams uztura pabalsts (RDA) uz hromu. Tā vietā, eksperti nāca klajā ar minimālo summu hroma, ka cilvēkiem vajadzētu saņemt.

Sievietes, vecumā no 19-50

25 mcg / dienā

Sievietes, vecumā no 50 un vecāki

20 mcg / dienā

Vīrieši, vecumā no 19-50

35 mcg / dienā

Vīrieši, vecumā 50 un vairāk

30 ug / dienā

Daudzi cilvēki saņemt vairāk hromu nekā. Tomēr neviens precīzi nezina, cik daudz ir droša. Daži pētnieki norāda, ka 1000 mikrogrami dienā jāapsver augšējā robeža. Pārmērīgas devas hroma faktiski var pasliktināt insulīna jutību.

Izmantotās devas klīniskajos pētījumos atšķiras. Piemēram, diabēta, cilvēki ir veikuši 200-1,000 mikrogramus dienā, sadalīt divas līdz trīs reizes dienā.

Lielākā daļa cilvēku iegūt pietiekami hromu no pārtikas. Pārtikas produkti, kas ir labas avoti hroma ietver